حضور فعالان فضای مجازی بسیج شهرستان پردیس در اجتماع بزرگ «روایت جهاد»

پردیس خبر_ اجتماع بزرگ «روایت جهاد» با حضور مشترک ۶ هزار نفر از گروه‌های جهادی و فعالان فضای مجازی بسیج در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

🔹 سردار سلامی در این مراسم گفت: فضای مجازی میدان بزرگ جنگ ما و استکبار است و امروز دشمن می‌خواهد جوانان ما حجاب‌گریز و نمازگریز شوند و اندیشه‌های باطل غرب را میان آنان جاری کند.

🔹 فرمانده کل سپاه در اجتماع بزرگ «روایت جهاد» که با حضور مشترک ۶ هزار نفر از گروه‌های جهادی و فعالان فضای مجازی بسیج در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: عاشورا قله عظیم و دست نیافتنی همه فضائل عالم هستی است، مردان و زنانی که در آن واقعه عظیم نقش آفریدند و جاودانگی اسلام امتداد شهادت آن مجاهدان تاریخ اسلام و بشریت است.

🔹 وی گفت: شما و شهیدان شما صادق هستید بر عهد خود، بر گفتار خود، قول شما و فعل شما یکی است، امروز آمده‌اید در جوار بارگاه شریف و نورانی احیاگر مجد و عظمت مسلمانان در این دوره جدید دیگری رقم می‌خورد.

🔹 وی تصریح کرد: اکنون هستید، هم در میدان و هم در عالم آرزو، وجودتان یک دنیا دشمن نیرومند را به عقب رانده و سیاست‌های دشمن را ناکام گذاشته است.

🔹 فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شما مردان و زنان، هنرمند در شکستن کاخ آرزوهای دشمنان هستید، تاریخ جریان دارد، حق جاری است، باطل صف کشیده و امام در میانه میدان است و شما به او لبیک می‌گویید و دشمن ورای مرزها در گریز از تعقیب شما است.

🔹️ فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما در علم، فناوری، صنعت، دفاع و بهداشت پیش رفته و در میان فضای تحریم توانسته‌ایم کشور را مستقل کنیم، شما افسران جنگ نرم با اعتماد به نفس و توکل بر خداوند کار را ادامه دهید.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir