حضور احمد نادری در جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس

پردیس خبر_ احمد نادری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن ادامه پیگیری ‌ها و بازدید هایی که در چند روز گذشته در شهرستان پردیس استان تهران داشت، با حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس گفت: ما باید با نظارت و هدایت در حوزه امر فرهنگی، به سمت کاهش آسیب های اجتماعی حرکت کنیم.

🔹 وی افزود: امسال بودجه ۱۴۰۱ پردیس را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد و موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توسعه فرهنگی شهرستان به جد در دست اقدام است، البته از شهرداری ها و شرکت‌های اقتصادی ‌و شرکت عمران انتظار ویژه داریم تا مسئولیت اجتماعی خود را بطور کامل انجام دهند.

🔹 نادری یادآور شد: متاسفانه در احداث و ساخت و سازهای اولیه شهرستان پیوست های فرهنگی مانند: مساجد، مکان های فرهنگی و تفریحی و … به درستی رعایت نشده است.

 

 

🔹 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر و پردیس ادامه داد: طبق آخرین مطالعات مردم‌شناسی، فضای مجازی زیست اول بسیاری از ایرانیان شده است و نباید از فرهنگ سازی در فضای مجازی غافل باشیم.

🔹 برنامه های فرهنگی که در نظر داریم باید به سمت فضای مجازی هم برود و این بستر؛ یک سویه اصلی این برنامه های فرهنگی باشد.

🔹 نائب رییس کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: در عملیاتی نمودن برنامه‌های فرهنگی اگر بتوانیم از فضای دولتی به مفهوم جامعه شناختی (State) آن فاصله بگیریم و تمام مردم را با فرهنگ‌ها و علایق بوم‌زیستی بپذیریم و کار را به دست مردم بسپاریم البته نه به معنای سکولار آن و رهاسازی و بی برنامگی در این حوزه و لزوماً با نظارت و هدایت؛ ثبات و استقبال بیشتری را شاهد خواهیم بود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه