فرمانده سپاه شهرستان پردیس

حضرت فاطمه س الگوی شیعیان در روشنگری و جهاد است

پردیس خبر_ مراسم تقدیر از فرماندهان منتخب پایگاه های خواهران با حضور فرمانده سپاه پاسداران شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 طبق این گزارش، بمناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه «س» مراسم تجلیل از فرماندهان پایگاه های خواهران شهرستان پردیس در فرهنگسرای مهر بومهن برگزار شد.

🔹 سرگرد پاسدار ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان در این مراسم با بیان نوع زندگی حضرت فاطمه «س» و الگوپذیری از ایشان و تأکید بر روشنگری که در زندگی کوتاه خود داشتند، اظهارداشت: این حضرت پس از رحلت پیامبر اکرم «ص» با تلاش خودش و با روشنگری مقابل تمام سختی هایی که داشتند استوار ایستادند و در راه نبوت و امامت، مردم را آگاه ساختند.

🔹 وی افزود: حضرت فاطمه «س» در این مسیر با همه فداکاری هایی که برای دفاع از ولایت و امامت داشتند، به شهادت رسیدند اما در تمام این ۹ سال زندگی مشترک به معنای واقعی برای حضرت علی «ع» همسر بودند و فرزندانی تربیت کردند که امروز الگوهای جامعه مسلمانان هستند.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس با بیان اینکه چنین توفیق و محبتی از حضرت زهرا سلام الله علیها در وجود هر کسی نیست، یادآور شد: اینکه شیعیان امروز افتخار میکنند مادرشان فاطمه زهرا «س» است خود موهبتی بزرگ است و ما باید قدردان این توفیق باشیم و امیدواریم در مسیر زندگی خود از عنایات و توجهات این بانو برگزیده بهره ببریم.

🔹 گرمابدری در ادامه مراسم خاطر نشان شد: امروزه در شرایطی قرار داریم که بسیار سخت و دشوار است و در جامعه عده ای می خواهند با تفرقه و شبه بین مسلمین بویژه انقلابیون فاصله بندازند و باید هوشیار تر عمل کنیم.

🔹 وی با بیان رشادت های این بانوی بزرگ اسلام در حمایت از ولایت گفت: حضرت فاطمه «س» در مسیر خودشان لحظه ای غفلت نکردند و تمام قد از حکومت اسلامی و امامت دفاع کردند و ما امروز وظیفه داریم با تمام قدرت در نقش ایشان باشیم و الگو بگیریم.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به شرایط جامعه و نگرانی های موجود موقعیت و عملکرد فرماندهان پایگاه ها را با زمان جنگ و دفاع مقدس مقایسه کرد و گفت: امروز گاها دختر و خواهران ما در شرایطی قرار میگیرند که نمی‌داند چه باید بکند و این وظیفه شماست که تلاش کنید و با روشنگری و تبین حقایق، موثر باشید و کمک کنید. امروزه رسانه های دشمن، جوانان ما را هدف گرفته و به دنبال تغیر آنان از مسیر حق هستند.

🔹 گرمابدری خطاب به خواهران پایگاه های حاضر در مراسم امروز اظهارداشت: کار شما خود جهاد است، اقدامی که برای تأثیر گذاری و نجات جوانی انجام می دهید، جهاد است و باید قدردان خودتان باشید.

🔹️ وی در پایان به هوشیاری و تأثیرگذاری فرماندهان با الگو پذیری از زندگی حضرت زهرا «س» اشاره داشت و گفت: فرماندهان پایگاه ها با درایت و توجه به نیروها نقش هدایت آنها را بر عهده دارند و در این مسیر از بزرگان خود مانند حضرت زهرا «س» باید الگو بگیرند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه