حرکت قالیباف بسان مادری است که از خودگذشتگی می کند/باید به شهردار تهران درود فرستاد/روحانی حتی در سه برابر کردن یارانه ها هم به مردم دروغ گفت

مشاوره شهردار تهران انصراف آقای قالیباف به نفع جریان انقلاب را این گونه توصیف کرد: این حرکت بسان مادری است که حاضر است از منافع خود بگذرد ولی از منافع فرزندش نه، و این یک حرکت جهادی و از خودگذشتگی است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر عین‌القضات مشاور شهردار تهران در گفت و گو با خبرگار سیاسی تهران نیوز،  انصراف آقای قالیباف به نفع جریان انقلاب را این گونه توصیف کرد: این حرکت بسان مادری است که حاضر است از منافع خود بگذرد ولی از منافع فرزندش نه، و این یک حرکت جهادی و از خودگذشتگی است.

وی عنوان کرد: یک زمان قالیباف در دفاع مقدس جان خود را فدای نظام کرد و الان آبروی خود را این ضرورت وجود دارد که اتحاد و اعتلاف بین گروه های انقلابی شکل می گرفت.

مشاوره شهردار تهران اضافه کرد: باید به قالیباف دورد فرستاد که در اوج قدرت و رقابت به نفع جریان انقلاب کنار گیری کرد و امیدوارم برادر عزیزمان آقای میرسلیم هم این اقدام را انجام دهد.

عین القضات گفت: دولت فعلی برای کسب آرا، ابلاغ سه برابر شدن یارانه سه دهک پایین اجتماعی که ۵درصد از کل جامعه را شامل می شود در فرودین ماه امسال صادر کردند این در حالی است که به جای ۴۵هزارتومان ۹۰هزارتومان واریز کردند.

مشاور قالیباف در رابطه با شیوه کسب آرای روحانی اظهار کرد: این شیوه تبلیغات از یک فردی در لباس روحانیت انتظار نمی رود و با این کار نمیتواند مقبولیت عمومی را کسب کند.

عین القضات ادامه داد: آقای روحانی چطور می توانید با دروغ، تهمت برای به دست آوردن آرای تعدادی از افراد جامعه متوسل شوید.

وی افزود: روحانی برای جمع آوری رای به هر کاری دست می زند و از تمام وسایل برای به دست آوردن هدف استفاده می کنند.

مشاور شهردار تهران در رابطه با کاندیدای  پوششی روحانی این گونه بیان کرد: رئیس جمهور یک فرد معلول و الحال و خیابانی را جلو می اندازد تایکسری چرندیات و یاوگویی  کند و خودش از این فرصت برای تهمت زدن استفاده کند.

مشاور شهردار تهران در خصوص مناظرات خاطر نشان کرد:مردم بهترین قاضیان هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *