فرمانده سپاه پردیس:

حجم فعالیت های فرهنگی برای ایجاد جامعه دینی کم است

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: دشمن بصورت شبانه روزی هجمه های فرهنگی خود را برسر جوانان و نوجوانان ما وارد می کند و مقابله با آن نیاز به تلاش و پشتکار بیشتری دارد، تا بتوانیم جامعه دینی که از نظر اسلام برای ما تعریف شده است را محقق کنیم.

برادر پاسدار حمیدرضا توسلی پور فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه همایش فرماندهان پایگاههای بسیج و ائمه جماعات مساجد شهرستان پردیس به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: هدف از برگزاری این برنامه که چندین همایش هم پیش از این برگزار شده، پیگیری و اجرای راهبردهایی است که در حوزه تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه عملکرد فرهنگی مساجد و پایگاههای بسیج میبایست انجام شود.

وی ادامه داد: این جلسات و همایش ها به منظور تبیین و بررسی راهبرد و نقشه اصلی مسیر فعالیت های فرهنگی فرماندهان پایگاهها و ائمه جماعات بعنوان دبیر و روسای شورای فرهنگی مساجد برگزار می شود.

توسلی پور خاطر نشان کرد: در سال گذشته امر به معروف و نهی از منکر را بعنوان سرلوحه فعالیت ها انتخاب کرده و بعد از جلسه ای که با رییس امور مساجد استان تهران در برگزار شد، تصمیم بر تشکیل شورای فرهنگی مساجد گرفته شد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس توضیح داد: ابلاغی از سوی سپاه استان تهران انجام شد که طی امضای تفاهم نامه ای با رییس امور مساجد استان تهران مقرر شده بود که شورای فرهنگی مساجد توسط پایگاههای بسیج و ائمه جماعات مساجد ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: جلسه و همایش امروز برای نظارت بر عملکرد این شورا ها و استخراج نقاط قوت و ضعف آنها بود تا بتوانیم ادامه مسیر را به درستی طی کرده باشیم.

توسلی پور با اعلام رضایت از فعالیت های انجام شده اضافه کرد: با توجه به عملکرد دشمن در مباحث فرهنگی، حجم این برنامه ها از نظر ما کم بوده و میبایست نسبت به افزایش آن اقدام کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس متذکر شد: دشمن بصورت شبانه روزی هجمه های فرهنگی خود را برسر جوانان و نوجوانان ما وارد می کند و مقابله با آن نیاز به تلاش و پشتکار بیشتری دارد، تا بتوانیم جامعه دینی که از نظر اسلام برای ما تعریف شده است را محقق کنیم.

وی توضیح داد: بطور معمول در شورای فرهنگی مساجد ائمه جماعات بعنوان رییس و فرماندهان پایگاههای خواهر و برادر بعنوان دبیران شورا نقش آفرینی کرده وپس از مشخص کردن  برنامه های فرهنگی یک سال مساجد حمایت های مورد نیاز را پیگیری می کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *