فرمانده سپاه شهرستان پردیس:

جوانان تمام نیرنگ ها و حیله دشمن را شناخته و درحال مقابله با آن هستند

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: جوانان انقلابی امروز مثل گذشته و حتی می توان با جرت گفت خیلی بهتر از جوانان دهه ۶۰ پا برجا، عمل می کنند و تمام نیرنگ ها و حیله های دشمن را شناخته و به نوعی در حال مقابله با آن هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از روابط عمومی سپاه شهرستان پردیس، روز گذشته برادر پاسدار حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در جمع تعدادی از خبرنگاران در خصوص دهه فجر اظهار داشت: همه ما بدهکار انقلاب و نظام هستیم و باید حق مطلب را در این ایام ادا بکنیم.

وی ادامه داد: انقلاب ما ۳۷ ساله شده است، در این ۳۷ سال فراز و نشیب ها و فرودها و موانعی را در راه داشته ایم، که به همت و با ایستادگی مردم و با درایت رهبری توانسته ایم از این موانع عبور بکنیم.

توسلی افزود: چه در ابتدای انقلاب و چه در امروز، ما بعد از پیروز شدن انقلاب اسلامی با تمام دنیا وارد جنگ شدیم و به نوعی این یک مقطع زمانی تاریخی سختی بود که ما توانستیم با ایستادگی و جانفشانی و تقوا و توکل از این پیچ تاریخی عبور بکینم.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس اذعان داشت: بعد از پیروز شدن در جنگ تحمیلی ما وارد جنگ نیمه سخت شدیم، انقلاب اسلامی اینقدر شتاب پیشروی تندی داشت که این دغدغه و این نگرانی را برای دشمن ایجاد کرد که نکند که از مرزها عبور کرده و روزی جهانی بشود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از اولین روزی که این انقلاب پیروز شد امیدی به دوام و قوام این انقلاب نداشت، اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت مردم ما و درایتی که مقام معظم رهبری داشتند باعث شد که این انقلاب امروز به اینجا برسد.

توسلی خاطر نشان کرد: انقلابی که در فتنه های ۷۸ و ۸۸ به گونه ای دوباره خودش را نشان داد انقلابی که توسط مردم پیروز شده بود و انقلابی که با توکل به خدا و با راهبرد های دینی و اعتقادی به دنبال مردمی بودن و پیاده و صادر کردن یک جامعه روحانی و الهی بود.

فرمانده سپاه پردیس توضیح داد: دشمن خیلی تلاش کرد که در فتنه ۷۸ و ۸۸ این انقلاب اسلامی را مورد تضعیف و تحت فشار قرار بدهد که باز هم در جنگ نیمه سخت ما که فتنه بود پیروز نشد.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن در جنگ نرم وارد شده و به دنبال تضعیف انقلاب است، بیان کرد: اگر بخواهیم پیشرفت انقلاب اسلامی را بیان کنیم، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه های علمی، فناوری و علوم دانش بنیان امروز ما حرفی برای گفتن داریم.

توسلی افزود: دشمنان ما بعد از اینکه در استراتژی خودشان در حوزه گزینه های روی میز و نظامی و تحریم ما در حوزه علمی یا کوچک سازی منطقه ای وقتی به نتیجه ای نرسیدند به دنبال این افتادند که در حوزه فرهنگی مجذوب سازی ایجاد کرده و جوانان ما را به انحرف بکشانند

فرمانده سپاه شهرستان پردیس فعالیت در حوزه علائق و سلیقه ها و احساسات و عواطف و حوزه ادراک و در نهایت تغییر در رفتار و عمل را از شگردهای دشمنان خوانده و توضیح داد:  جوانان انقلابی امروز مثل گذشته و حتی می توان با جرت گفت خیلی بهتر از جوانان دهه ۶۰ پا برجا، عمل می کنند و تمام نیرنگ ها و حیله های دشمن را شناخته و به نوعی در حال مقابله با آن هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *