امام جمعه پردیس

جهاد تبیین واجب قطعی و فوری است

پردیس خبر_ امام جمعه پردیس گفت: جهاد تبیین در واقع، مهمترین کار فعلی جریان انقلاب است.

🔹 حجت الاسلام و المسلمین حسین حسینی در خطبه های پیش از نماز جمعه امروز که پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور و جمعیت پرشور مردم انقلابی شهرستان پردیس برگزار شده بود با بیان اینکه جشن ۴۳ سالگی انقلاب، دستاوردهای مادی و معنوی فراوانی داشت، گفت: در شرایطی که دشمنان ما با جنگ ترکیبی و با تمام امکانات در تمام عرصه ها به دنبال کنترل و مهار انقلاب و تبدیل کردن مانایی انقلاب به میرایی بود تاکنون توفیقی نداشته است.

🔹 وی افزود: جنگ امروز ما با دشمن، جنگ شناختی و ادراکی است و راهبرد مقابله با این جنگِ خطرناکِ شناختی در بیانات رهبر معظم انقلاب است و چیزی جز جهاد تبیین نیست.

🔹 وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهارداشت: ایشان درباره جهاد تبیین مطالب ارزشمندی فرمودند اینکه جهاد تبیین یعنی گره گشایی از اذهان و افکار عمومی و پاسخ درست و بهنگام و هنرمندانه به شبهات و ابهامات و پرسش های حقیقی و کاذب و اینکه جهاد تبیین در شرایط جنگ ترکیبی که امروز مواجه هستیم، با محوریت رسانه است.

🔹 امام جمعه پردیس با بیان اینکه جهاد تبیین واجب “قطعی” است خاطر نشان کرد: واضح و روشن است که دشمن بر این جبهه تمرکز کرده و در طول ۴۳ سال در تمام زمینه ها شکست خورده و الان به تحریف انقلاب روی آورده است و راه مقابله آن جهاد تبیین است.

🔹 حسینی افزود: دشمن برای تحریف واقعیت‌ها و وارونه جلوه دادن حقایق به قطعیت رسیده است و تردیدی در آن ندارد و لحظه به لحظه درصدد است از هر فرصت، تهدید بسازد و تهدیدها را تکثیر کند،
لذا جهاد تبیین در واقع، مهمترین کار ویژه جریان انقلاب درحال حاضر است. این یعنی ترک این جهاد برای کسی که می‌تواند اما برای آن وارد میدان نمی‌ شود، گناه کبیره است.

🔹 حسینی تاکید کرد: این واجب (جهاد تببین) باید با “فوریت” انجام شود یعنی باید بر انواع دیگر جهادها مقدم باشد. زیرا اگر جهاد فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و نظامی هم انجام شود اما، درست و صحیح و هنرمندانه روایت نشود، صحنه جنگ به نفع دشمن تغییر خواهد یافت.

🔹 امام جمعه پردیس با بیان اینکه جهاد تبیین دو وجهی است، اعلام داشت: این جهاد هم دفاعی است و هم تهاجمی! نباید در سنگر و محور نشست و فقط به حملات پاسخ داد. باید هم دفاع ترکیبی را سامان داد و هم حمله ترکیبی را و باید از لاک دفاعی بیرون بیاییم و آرایش تهاجمی بگیریم.

🔹 امام جمعه شهرستان پردیس همچنین تصریح کرد: مشکلات و سختی‌ های اقتصادی و نقاط ضعف موجود در عرصه ‌های مختلف به ‌ویژه در عرصه‌های مدیریتی نیز نیاز به تبیین دارد ما هرجا به وعده ‌های الهی، سنت‌های الهی، آرمانهای انقلابی و نسخه ‌های علاج امام و رهبری توجه کردیم پیشرفته ‌ایم.

🔹 وی افزود: مشکلات امروز محصول عمل نکردن به نسخه‌ های امامین انقلاب است، برآیند دورشدن و فاصله گرفتن از آرمانهای انقلاب است. این را باید به‌ درستی و صراحت برای مردم‌مان تبیین کنیم.

🔹 گفتنی است همزمان با سراسر کشور امروز در شهرستان پردیس نیز پس از راهپیمایی که به مصلی نماز جمعه شهرستان ختم شد حاضران با سردادن شعارهایی، ضمن گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، خشم و انزجار خود را از اقدامات خبیثانه آمریکا و ایادی آن اعلام کردند و پس از به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم اشغالگر قدس در نماز جمعه حاضر و به خطبه های عبادی و سیاسی جمعه گوش فرا دادند و قطعنامه امسال را با ندای الله اکبر تایید کردند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه