در پی بازدید بخشدار از کرشت رخ داد

جلوگیری از ۸ مورد ساخت و ساز غیر مجاز

پردیس خبر_ بخشدار پردیس: شناسایی افراد متخلف‌ در عرصه ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد.

🔹 محمود حیدری بخشدار مرکزی پردیس به همراه گشت پلیس ساختمانی  درپی تشدید مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز از روستای کرشت بازرسی میدانی بعمل اورد.

🔹 وی در این بازدید یه ساعتها از روستای کرشت گفت: با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در روستاها برخورد میکنیم و این امر با جدیت ادامه خواهد داشت تا دیگر شاهد چنین تخلفاتی نبوده و از مشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوگیری کنیم.

🔹 حیدری تاکید کرد: شناسایی افراد متخلف‌ در عرصه ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد و برخورد قاطع و قانونی با عاملان تشدید می‌شود‌.

🔹 بخشدار با بیان اینکه در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز هیچ گونه مساعدت و ارفاقی نمی‌شود، گفت: هر فردی قصد ساخت و ساز در محدوده روستا را دارد باید از مراجع قانونی از جمله بنیاد مسکن و دهیاری مجوز لازم را اخذ نماید.

🔹 وی یادآور شد: طی جلسات و بازدیدهای صورت گرفته از دهیاری های بخش خواسته ایم ،با قدرت  و جدیت از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری و با آن مقابله نموده و اجازه تخلفات ساختمانی را به هیچکس ندهند.

🔹 بخشدار پردیس در خصوص وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای کرشت اظهار کرد: مردم روستا باید جدیت دستگاه‌ها را در حفظ و حراست از منابع ملی احساس کنند و مهم‌تر اینکه خود از  اهالی  انتظار داریم به سمتی گرایش یابند که دلسوزانه از این منابع حراست کنند و این امر را فقط به دولت  و مسولین محول نکنند و درصورت مشاهده نیز مسولانه برخورد نمایند.

🔹 حیدری ضمن اشاره به ساخت و ساز در زمین های کشاورزی و صیانت از این زمین ها گفت: وظیفه صیانت از زمینهای کشاورزی در مناطق شهری و روستایی بر عهده امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی و نظارت بر ساخت و ساز ها در روستاها با دهیاریهاست و هیچ کم کاری در این بخش پذیرفته نیست و مسوولان مربوطه باید پاسخگو باشند.

🔹 گفتنی است در جریان این گشت ۳ساعته از ادامه کار ۸ مورد ساخت و ساز غیر مجاز جلوگیری، اخطار و ادوات جمع اوری گردید.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه