جلسه صیانت از حقوق شهروندی برگزار شد/ گلایه فرماندار از عدم حضور شخص روسای ادارات در جلسه

جلسه صیانت از حقوق شهروندی با ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پردیس و با حضور روسا و نمایندگان ادارات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر جلسه صیانت از حقوق شهروندی با ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پردیس و با حضور روسا و نمایندگان ادارات برگزار شد.
صادق بنیادی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پردیس در این جلسه اظهار دلشت: دولت مردان حقوق شهروندی را تعریف کرده و برای آن قالب شکل تعیین کردند تا مردم با حقوق خودشان آشنا شوند.
وی با بیان اینکه کشوری زنده و پایدار و مستمر است که حق و حقوق خود را بشناسد اظهار داشت: مردم در نظام گذشته سرخورده شده و شاید بعضی ها از رفاه نسبی برخوردار بودند اما زمانی که به حق و حقوقشان تعرض می‌شد توانایی تحمل نداشتند.
بنیادی تصریح کرد: تا زمانی که مردم را با خودمان داریم و اتکای نظام به مردم است این نظام دوام و قوام دارد.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پردیس تاکید کرد: نظام ما بر اساس جمهوریت و اسلامیت پایه‌گذاری شده و بدون هیچ کدام از آنها راه به جایی نمی بریم.
وی اضافه کرد: دولت برای اینکه کارکنان خود را بیشتر با حقوق شهروندی آشنا کند سرفصل هایی را برای دوره های آموزشی مشخص کرده تا ما که از این حقوق صحبت می کنیم با آن آشنایی داشته باشیم.
بنیادی حق حیات، زندگی، سلامت، کیفیت زندگی، آزادی، امنیت در چارچوب قانون، دسترسی به اطلاعات و حق تابعیت اقامت و رفت و آمد را برخی از حقوق شهروندی خوانده و مطالبی را در رابطه با آنها ارائه داد.
فرماندار پردیس با ارسال یادداشتی در این جلسه از عدم حضور روسای ادارات گلایه کرده و علت عدم حضور خود را غیبت روسای برخی از ادارات عنوان کرد.
پس از حضور حقیقی در فرمانداری پردیس بارها مشاهده کرده‌ایم که پیش از آغاز جلسات عنوان می‌کنند تنها رئیس ادارات حق حضور در جلسه دارند و علت عدم حضور شخص رئیس اداره باید به صورت مکتوب به فرمانداری اعلام شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *