نایب‌رئیس هیئت شنای شهرستان دماوند:

جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران استان تهران برگزار شد

نایب‌رئیس هیئت شنای شهرستان دماوند از برگزاری جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران استان تهران به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه پردیس خبر، زهرا آرمودیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به برگزاری مرحله پایانی جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران استان تهران به میزبانی شهرستان دماوند اظهار کرد: این مسابقات با هدف توسعه کمی و کیفی و شناسایی استعدادهای برتر در سالن ولی‌عصر (عج) دماوند برگزار شد.

وی افزود: مرحله پایانی جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران با حضور چهار تیم از تهران، رودهن، شهریار و دماوند و شرکت ۵۲ نفر در ماده‌های ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد، ۲۵ و ۱۰۰ متر قورباغه و ۵۰ متر کرال پشت برگزار شد.

نایب‌رئیس هیئت شنای شهرستان دماوند در خصوص رده‌های سنی شرکت‌کنندگان در این مسابقات نیز گفت: شرکت‌کنندگان هفت تا ۱۴ سال در این جشنواره شرکت کردند تا هیئت‌های فعال در استان تهران در این رشته ورزشی شناسایی شوند.

آرمودیان تصریح کرد: اعضای تیم‌های شنا به صورت انفرادی در مرحله پایانی جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران شرکت کردند و تیم شنای شهرستان دماوند با کسب بیشترین مدال توانست افتخارآفرینی کند.

وی بیان کرد: در رده سنی هفت تا ۱۰ سال و در ماده ۵۰ متر آزاد، سوگند برزگر مدال طلا و یگانه ساربان، آرمیتا امیدی، سلما خرمی و زهرا شکری مدال نقره کسب کردند.

عضو کمیته فنی هیئت شنای استان تهران ادامه داد: همچنین مهدیه علی‌محمدی و حنانه فولادی توانستند در بخش ماده ۱۰۰ متر آزاد، مدال نقره مرحله پایانی جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران در رده‌های سنی ۱۳ و ۱۴ سال را کسب کنند.

آرمودیان با اشاره به کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره در ماده ۲۵ متر قورباغه تصریح کرد: سوگند برزگر مدال طلا و آرمیتا امیدی مدال نقره این بخش را در رده سنی هفت تا هشت سال کسب کردند و آریانا میرزاکریمی نیز مدال طلا این بخش را در رده سنی ۹ سال به دست آورد.

وی ادامه داد: در ماده ۱۰۰ متر قورباغه نیز حنانه فولادی مدال طلا، ندا صادقی مدال نقره و مبینا اسلام‌نیا مدال برنز را در رده‌های سنی ۱۳ و ۱۴ از آن خود کردند و در ماده ۵۰ متر کرال پشت نیز زهرا شکری در رده سنی ۱۰ سال توانست مدال برنز مرحله پایانی جشنواره استعدادیابی شنا و سلامت دختران را کسب کند.

نایب‌رئیس هیئت شنای شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین تیم‌های رودهن با ۶ طلا، سه نقره و سه برنز، تیم شهریار بدون طلا و نقره و تنها با کسب دو برنز، تیم تهران با یک طلا، دو نقره و دو برنز، توانستند مقام‌های بعدی این مسابقات را به دست آورند.

به گزارش فارس؛ ابوذر نادری رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند، غلامرضا ذبیحی رئیس شورای اسلامی شهر دماوند، شاهرخ حاجی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند و پیشکسوتان ورزشی با حضور در پایان مسابقات، از نفرات نخست تا سوم با اهدای لوح و جوایزی تقدیر کردند.
13940627000387_PhotoL

13940627000393_PhotoL

13940627000386_PhotoL

13940627000388_PhotoL

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *