جرائم کمیسیون ماده صد اعظم ترین بخش درامدی شهر بومهن

حجت اله تاج محمدی شهرداری شهر بومهن در جلسه ای که روز گذشته با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد، گفت: درجه شهرداری بومهن در ۵ سال گذشته با توجه به تغییرات موجود در شهر و شهرداری به لحاظ جمعیتی و بودجه های سنواتی۶ و این درجه برای خدمات رسانی اندک است. وی […]

حجت اله تاج محمدی شهرداری شهر بومهن در جلسه ای که روز گذشته با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد، گفت: درجه شهرداری بومهن در ۵ سال گذشته با توجه به تغییرات موجود در شهر و شهرداری به لحاظ جمعیتی و بودجه های سنواتی۶ و این درجه برای خدمات رسانی اندک است.
وی بودجه سال جاری شهر بومهن را ۳۹ میلیارد تومان و تعداد پرسنل فعال در شهرداری را ۱۸۰ نفر عنوان کرده و افزود: رویکرد مثبت شورای شهر و عطش خدمت رسانی در حوزه عمرانی و کمبود و جبران عقب ماندگیها باعث شده ۶۳ درصد بودجه را به بحث عمرانی اختصاص دهیم که از جمله امارهای خوش آیند حوزه شهرداری ها برای شهر بومهن است.
شهردار بومهن ادامه داد: درامدهای شهرداری ما بیشتر از پروانه جرایم ماده ۱۰۰، وصول مطالبات و مالیات بر ارزش افزوده بوده و متاسفانه منابع درامدی پایدارمان فقط یک ایستگاه CNG و یک مرکز معاینه فنی است که نمی شود خیلی هم درامدی را از آنها متصور بود.
تاج محمدی تصریح کرد: با توجه به رویکردهای مثبت استانی و عزم و اراده شورا خوشبختانه ساخت و سازهای غیر مجاز به جد پیشگیری شده و الان می توانیم ادعا بکنیم در پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز حداقل در چند ماه گذشته پیشرو بوده ایم و دیگر از آن اشفتگی هایی که شهر و سیمای آن را آزار داده پیشگیری کرده ایم.
وی با اشاره به مشکلات موجود جهت صدور پروانه ساختمان برای اراضی فاقد سند رسمی که ۸۰ درصد اراضی بومهن را شامل می شود، توضیح داد: نمی شود انکار کرد که رکود بازار مسکن و مشکلات ناشی از پروانه ساختمانی درامد های شهرداری را تحت الشعاع قرار داده و ما قاعدتاً به درامدهای ناشی از کمیسیون ماده صد موکول شده ایم و به هر حال با مشکلاتی مواجه هستیم.
شهردار بومهن در خاتمه اظهار داشت: عدم تصویب طرح تفصیلی و منطبق نبودن آن با واقعیت های موجود، عدم وجود فاضلاب شهری، ساخت و ساز غیر مجاز، ترافیک جاده ای تحمیلی به ترافیک شهر و سکونت گاههای غیر رسمی از مشکلات اساسی شهر هستند.
انتهای پیام/