فرمانده انتظامی شهرستان پردیس:

جرائم خورد بیشتر جرم های پردیس را تشکیل می دهند

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس عنوان کرد: بیشتر جرائم موجود در شهرستان پردیس را جرم های خورد و با آمار بسیار کم تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، غلامرضا حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس بعد از ظهر امروز ضمن تبریک آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: با وجود سختی و چالشها در یکسال گذشته توانستیم سالی خوب همراه با موفقیت های بسیار را با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی و همراهی مردم و مسئولان پشت سر بگذاریم.
وی ادامه داد: آمار ارتکاب جرائم در سال گذشته ۱۵ درصد کاهش یافت، با توجه به عدم افزایش این آمار در شش ماهه اول امسال تورم باعث شد در ماه های مهر و آبان مقداری افزایش جرم داشته باشیم که مجددا در دی و بهمن این آمار روند کاهشی داشته است.
حسنوند اظهار داشت: در سال جاری ۲۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۲۲۵ نفر در این رابطه دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: کشف سلاح یکی از مباحث امنیتی بوده که آمار کشف جرائم در این زمینه رشد ۱۳۳ درصدی را داشته است.
وی بیان کرد: یک باند سه نفره از سارقان که خودروهای شهر تهران را به سرقت می‌بردند دستگیر شده و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند
حسنوند عنوان کرد: بیشتر جرائم موجود در شهرستان پردیس را جرم های خورد و با آمار بسیار کم تشکیل می‌دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس تصریح کرد کلانتری شماره ۱۳ فاز ۸ پردیس هم اکنون در حال خدمت رسانی به همشهریان می باشد او و مراسم افتتاحیه آن در جشنهای چهل سالگی انقلاب برگزار می شود.
وی تأکید کرد: هم اکنون ارتباط دادسرا و پلیس های تخصصی به صورت الکترونیکی انجام شده که این امر تردد ترافیک و زمان کمتری را از همشهریان می گیرد.
حسن وند گفت: تلاش میکنیم پرونده‌هایی مانند اختلافات خانوادگی، تصادفات و اختلاف مالک و مستاجر در مراحل بدوی کلانتری ها منجر به صلح و سازش شود تا حجم پرونده‌های ورودی به دادسرا کاهش یابد.
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: سعی داریم تا از کارشناسان و روانشناسان حوزه آسیب های اجتماعی استفاده کرده و مشکلات این حوزه را کاهش دهیم.
حسن وند اضافه کرد از فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی دعوت می کنیم تا برای همکاری با این فرماندهی به معاونت اجتماعی مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *