فرمانده سپاه استان تهران:

جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران گفت: جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد، از ساختاری گسترده برخوردار است، امروز مرز انقلاب اسلامی از نوار مرزی ایران اسلامی خارج شده و جبهه مقاومت جبهه اسلامی است.

سردار نصیری فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در معنا کردن جبهه مقاومت، گفت: شهدای مدافع حرم ائمه اطهار (ع) در سوریه شهید مقاومت انقلاب اسلامی می باشند و ایران اسلامی هم در این راستا شهدای زیادی تقدیم کرده است .

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در ادامه این مطلب تصریح کرد: جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد، از ساختاری گسترده برخوردار است، پیش روندگی و پیش برندگی  که امام راحل بیان کردند، جبهه مقاومت را به سنگری وسیع در برابر تهاجمات کفر و استکبار جهانی و به خصوص اسرائیل که جنایت کار جهان اسلام است تبدیل کرد .

سردار نصیری با تاکید براینکه خاکریز جبهه مقاومت مثل جبهه ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس نیست، اضافه کرد: امروز مرز انقلاب اسلامی از نوار مرزی ایران اسلامی خارج شده است، کشور هایی که تفکر راستین و درست انقلاب اسلامی امام راحل و نرم افزار انقلاب اسلامی ایران را فهم  و درک کردند، امروز در جبهه مقاومت قرار گرفته اند .

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در خاتمه اظهار داشت: جبهه مقاومت جبهه اسلامی است و مسلمانان با شناخت مسیر استکبار ستیزی امام راحل در جبهه مقاومت برابر کفر و مصداق اصلی آن امریکا و اسرائیل قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *