مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی:

جایگاه‌های CNGغیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: جایگاه‌های CNGغیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، منصور جلایر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از پلمب جایگاه‌های CNGغیر استاندارد در آذربایجان غرب خبر داد و اظهار داشت: امسال ۴۱ جایگاه CNGبه دلیل عدم رعایت ضوابط استاندارد پلمب شدند.

وی با بیان اینکه به صورت مستمر از جایگاه‌های CNG استان بازرسی به عمل م‌آید، تصریح کرد: این بازرسی‌ها  به صورت ماهانه از جایگاه‌های CNG استان انجام می‌شود تا تمام موارد استاندارد رعایت شده باشد.

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی با بیان اینکه این بازرسی‌ها به منظور جلوگیری از حادثه احتمالی و جلوگیری از تخلف احتمالی جایگاه‌ها اجرایی میی‌شود، یادآور شد: لازم است جایگاه‌های CNG عملکرد مناسبی در این خصوص داشته باشند.

این مسؤول با بان اینکه در ابتدا به واحدهایی که قوانین موجود در زمینه استاندارد را رعایت نمی‌کنند هشدارهای لازم جهت رفع نقص داده می‌شود، اظهار داشت: در صورت عدم توجه به هشدارها، جایگاه پلمب می‌شود.

جلایر با بیان اینکه ۱۱۳ جایگاه CNG در استان مشغول ارائه خدمات در این خصوص هستند، بر اهمیت رعایت ضوابط استاندارد در این جایگاه‌ها اشاره کرد  گفت: یک اشتباه کوچک در جایگاه‌های CNG یک عمر پشیبانی برا صاحب جایگاه و دریافت کنندگان خدمات خواهد شد.

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی با بان اینکه با هر نوع بی قانونی در این خصوص برخورد می‌شود، اذعان داشت: لازم است صاحبان جایگاه‌های CNG نیز همکار لازم را با اداره استاندارد داشته باشند.

این مسؤول با بیان اینکه بازرسی از جایگاه‌های CNG در سایر ایام سال نیز ادامه خواهد یافت، گفت: لازم است تمام جایگاه‌های CNG از استانداردهای که قبلا توسط استاندارد اعلام شده‌اند برخوردار باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *