تقدیر از فرزند شهید کارگری در شهرستان پردیس

جامعه کارگری ۱۴ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است

پردیس خبر_ فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: دشمنان انقلاب با تعطیل کردن کارخانه ها، تحریم مواد اولیه و آسیب به اقتصاد کشور خواستند لطمه بزنند اما با همت کارگران ایرانی ما شاهد موفقیت های بزرگ در تولید هستیم.

🔹 ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس در مراسم گرامیداشت روز کارگر ضمن تبریک این روز اظهارداشت: کارگران از همان ابتدای انقلاب جزو اولین اقشاری بودند که با امام همراه بودند و ۱۴ هزار شهید تقدیم انقلاب کردند.

🔹 وی با اشاره به توجه ویژه به قشر کارگر و ارزش کارگر اظهارداشت: توجه به قشر زحمتکش و آسیب پذیر و ارزش کارگران در نگاه امام خمینی ره بر کسی پوشیده نیست و در طول تاریخ اسلام نیز طی مدتی که حضرت امیر ع خانه نشین بودند با کارگری توانستند بخش وسیعی از مدینه را آباد کنند، و این نشان دهنده قدرت کارگران در آبادانی و اهمیت آنهاست، لذا ما امروز باید قدردان این قشر زحمتکش باشیم.

🔹 وی به تلاش دشمنان پس از انقلاب اسلامی و ضربه زدن به اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان می‌دانستند با فشارهای اقتصادی و تعطیل کردن کارخانه ها یاس و ناامیدی برای کارگران و تولیدکنندگان ما ایجاد می شود و تمام تلاش خود را در این خصوص داشتند اما تولید ما به همت همین کارگران و اراده قوی آنها با وجود تحریم ها توانست موفق باشد و در سطح دنیا در بخش های متعدد مقام کسب کند مانند تولید فولاد و سیمان که در رتبه های برتر جهان هستیم.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس خاطر نشان شد: یکی از همین افتخارات شهرستان ما وجود تولیدکنندگان و صنعتگران دلسوز و کارگران با غیرت است که افتخار می کنیم در جمع ما حضور دارند، تولید کنندگانی که تولیدات مرغوبی را عرضه می کنند و به بیش از ۱۵۰ کشور صادرات دارند.

🔹 سرگرد گرمابدری همچنین تاکید کرد: ما در صنعت موشکی و دفاعی کشور با همین فرزندان ایران اسلامی در رتبه های بالای جهان هستیم و روی پای خودمان ایستادیم و امروز دشمن از سیستم موشکی ما در هراس است.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس تصریح کرد: ارزش کارگر آنقدر بالاست که عرق کارگر را با خون شهید مقایسه کردند و تاکید بر تکریم شأن و منزلت کارگران شده است.

🔹 گفتنی است در این همایش از کارگران و کارآفرینان برتر شهرستان پردیس و فرزند یک شهید کارگر با حضور مسئولان تقدیر شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه