در مراسم معرفی برترین های پارک فناوری عنوان شد

جامعه امروز ما بیش از کارآفرینی به امید آفرینی نیاز دارد

پردیس خبر_ همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر برترین فناوران پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۰ معرفی شدند.

🔹 دهمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس با معرفی و تجلیل از ۳ فناور برترِ شاغل در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برگزار شد.

🔹 عصر امروز با حضور مهدی صفار نیا رییس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبری معاون فناوری پارک و تعدادی دیگر از مسئولین ۳ عضو برتر و پیشکسوت شرکت های این مجموعه «تیمور حیدری»،‌ «فاضله توسلیان» و «سامان جهانبخشی» به عنوان فناور برتر پارک شناخته شده و از آنها تقدیر شد.

🔹 گفتنی است انتخاب فناوران برتر پارک فناوری پردیس براساس فراخوانی بود که مدتی پیش منتشر و طی آن از شرکت‌های عضو خواسته شده بود تعدادی از متخصصان و فناوران برجسته خود را معرفی کنند.

🔹 «سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی»، «مقالات و کتب تألیفی»، «تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری»، «نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم‌ترین معیار)»، «افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی»، «عضویت در مجامع، انجمن‌ها و تشکل‌ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی» معیارهایی بودند که مدیران عامل باید برای معرفی متخصصان برگزیده خود، مد نظر قرار می‌دادند.

🔹 همچنین لازم بود مدیران شرکت‌ها برای معرفی افراد مورد نظر خود دو نکته «اشتغال فرد برگزیده شرکت در حال حاضر در محل پارک» و «معرفی صرفاً از بین متخصصین فنی شاغل در شرکت که نقش موثری در توسعه محصولات و خدمات شرکت در حال حاضر در محل پارک» و «معرفی صرفاً از بین متخصصین فنی شاغل در شرکت که نقش موثری در توسعه محصولات و خدمات شرکت داشته‌اند» را در نظر بگیرند.

🔹 پس از معرفی تعدادی از متخصصان توسط شرکت‌ها و بررسی سابقه علمی و فناوری و دستاوردهای نوآورانه ایشان توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، ۳ نفر به عنوان فناور برتر انتخاب شدند.

🔹 در این رویداد که برای سومین بار و در دهمین آیین تقدیر از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس اجرا شد، ۳ فناور برتر معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه