«تیک‌تاک» از گوگل پیشی گرفت و محبوب‌ ترین سایت ۲۰۲۱ شد

پردیس خبر_ به گزارش از فارس در سال ۲۰۲۱ و در بررسی ترافیک اینترنت، «تیک‌تاک» (TikTok) گوگل را به عنوان محبوب‌ترین دامنه در سال ۲۰۲۱ شکست داد.

🔹 «تیک‌تاک»  به عنوان محبوب ترین سایت در سال ۲۰۲۱ از گوگل پیشی گرفت. بر اساس داده‌های شرکت امنیت وب و عملکرد «کلود فلِر» (Cloudflare) در سال ۲۰۲۱ در بررسی ترافیک اینترنت، «تیک‌تاک» (TikTok) گوگل را به عنوان محبوب‌ترین دامنه در سال ۲۰۲۱ شکست داد.

🔹 دلیل اهمیت این خبر این است که پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو «تیک‌تاک» در سال ۲۰۲۱ به محبوبیت زیادی دست یافت. پیشی گرفتن از ماموت‌هایی مانند «یوتیوب»، «فیسبوک»، «نت‌فلیکس» و «گوگل» در ترافیک وب، سرعت و قدرت صعود را نشان می‌دهد.

🔹 گوگل و فیس‌بوک متعلق به متا به خوبی می‌دانند که «تیک‌تاک» در زمینه محتواهای ویدیویی با قدرت بر آن‌ها برتری یافته از این رو ویژگی‌های مبتنی بر ویدیو مانند «ریلز» (Reels) اینستاگرام برای نگه‌داشتن و ارجاع به برنامه زمانی که به داشتن قدرت بیش از حد و نداشتن رقبای کافی متهم می‌شوند، رونمایی می‌کنند.

🔹 حالا «تیک‌تاک» از شماره ۷ به شماره ۱ در رتبه بندی (کلودفلِر) (Cloudflare) در حوزه‌های برتر در سال ۲۰۲۱ ارتقاء یافته، و همچنین امسال در حوزه‌های رسانه‌های اجتماعی از فیسبوک پیشی گرفت و رتبه ۱ را به خود اختصاص داده است.

🔹 نکته قابل توجه اینکه «کلود فلِر»(Cloudflare) می‌گوید که تیک‌تاک از «محدوده‌ای از داده‌ها… در مورد الگوهای ترافیک جهانی اینترنت» برای محاسبه رتبه‌بندی خود استفاده می‌کند، اما مشخص نمی‌کند که دقیقاً چگونه به فهرست خود رسیده است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه