تکریم رسانه های شهرستان پردیس با حضور “بیژن نوباوه” پیشکسوت خبر کشور

پردیس خبر_ اولین سوگواره پیام آور عاشورا به همت شهرداری بومهن در راستای تقدیر از رسانه های شهرستان پردیس و با حضور خانواده شهید صارمی و بیژن نوباوه پیشکسوت خبر و نماینده مجلس برگزار شد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما ازین جلسه، با حضور بیژن نوباوه نماینده مجلس شورای اسلامی و استاد پیشکسوت خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بعنوان مهمان ویژه مراسم و همچنین فرزند شهید خبرنگار محمود صارمی، برنامه اولین سوگواره پیام رسان عاشورا به مناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات شهرداری بومهن برگزار شد.

🔹 در ابتدای این نشست معنوی رضازاده شهردار بومهن با بیان رشادت های خبرنگاران دوران دفاع مقدس و تاریخ اسلام به اهمیت رسالت خبررسانی و آگاهی بخشی با اشاره به آنچه حضرت زینب س از واقعه کربلا داشت تاکید کرد و گفت: توفیق پیدا کردیم در این ایام در قالب سوگواره از پیشکسوت رسانه و خبر کشور تجلیل کنیم و خبرنگاران منطقه نیز با سرلوحه قرار دادن زندگی این افراد و آشنا شدن بیشتر با زندگی، منش و اخلاق این پیشکسوتان به انجام این کار خطیر در جانعه بپردازند.

🔹 وی ابراز امیدواری کرد: در حوزه مجلس و قانونگذاری نیز از استاد نوباوه درخواست همراهی برای رفع مشکلات شهرستان را نیز داریم.

🔹 در ادامه این نشست خبرنگاران و نمایندگان رسانه های محلی و کشوری به معرفی خود پرداخته و در خصوص مشکلات حرفه خبرنگاری و برخی مشکلات شهرستان با نماینده مجلس سخن گفتند.

🔹 بیژن نوباوه در این جلسه ضمن تشکر از دعوت و ابراز خوشحالی از حضور یافتن میان نمایندگان رسانه ای منطقه اظهارداشت: در اولین فرصت مشکلات خبرنگاران قراردادی شهرستان ها و شرایط حقوقی سخت آنها در مجلس طرح خواهد شد.

🔹 وی وظیفه رسانه ها را حمایت کامل مالی و معنوی از خبرنگار دانست و گفت: خبرنگار باید از سوی رسانه تامین باشد و مشکلات معاش، مسکن و غیره نداشته باشد تا بتواند بعنوان یک خبرنگار آزاد و مستقل از مسئولین مطالبه گری کند.

🔹 در پایان مداح و ذاکر اهل بیت اقای کوثری به نوحه سرایی پرداخته و از خبرنگاران با اهدای لوح یادبود تقدیر شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir