در پی درخواست های مردمی

توجه ویژه به مسجد حضرت ابوالفضل العباس بومهن

پردیس خبر_ مردم بومهن باید در جهت تامین نیازهای شهر از مسئولین مطالبه گری به حق و منطقی داشته باشند.

🔹 حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان‌ پردیس با تاکید بر اینکه مردم بومهن موظف به مطالبه گری هستند، در پاسخ به گلایه عده ای از شهروندان بومهن در جلسه قرار خدمت سیزدهم که اعلام کردند بیشترین خدمات به شهر پردیس ارائه می شود، گفت: توجه و رسیدگی به شهرهای جدید جای خود را دارد اما باید بررسی کرد که چرا به این مناطق بومهن کمتر توجه شده و مردم شهر بومهن باید در این زمینه مطالبه گری منطقی و جدی داشته باشند.

🔹 وی که در جلسه قرار خدمت محله طلایی در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام سخن میگفت، اظهارداشت: مردم حق دارند گلایه کنند، اما جلسات قرار خدمت برای حل همین مشکلات مردم با اعلام آمادگی خود مسئولین برگزار می‌شود تا گلایه ها شنیده شود و اقدام موثر صورت گیرد و مسئولی که خود آمده در این جلسات هدفش رسیدگی است.

🔹 حجت الاسلام والمسلمین حسینی تاکید کرد: وقتی مسئولی در برابر مردم قولی می دهد موظف به عمل کردن است، خدا یک جا خیلی غضب می‌کند اینکه قول و وعده ای داده شود و در انجامش سستی شود بنابر این مدیران مکلف هستند که هر قولی به مردم می دهند انجام شود.

🔹 امام جمعه افزود: مسئولین فعلی که در خدمت مردم در جلسات قرار خدمت حضور دارند با نیت خدمت آمده اند اما باید بدانیم که حل مشکلات هم معجزه وار نمی‌شود و نیاز به زمان، اعتبارات مخصوص خود و دوندگی و برنامه ریزی دارد و مردم نباید دست از مطالبگری و پیگیری جدی بردارند.

🔹 امام جمعه پردیس با اشاره به مسجد قدیمی محله طلایی بومهن طبق درخواست های مردم محل و صحبت های امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل العباس و نیاز به توجه و رسیدگی بیشتر به آن اظهارداشت: این مسجد بعنوان تنها مسجد محله ای پرجمعیت و قدیمی یک کولر بیشتر ندارد و سالهاست امکانات کمی دارد، اینجا خانه خداست و یکی از جاهایی که مهم است بدان توجه ویژه شود همین مساجد است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir