‍انتقال صنوف غیر متعارف و مزاحم طاهرآباد

توجه ویژه به مسائل محله امام رضا (ع) بومهن طی بازدید معاون مدیرکل شهرسازی

پردیس خبر_ معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از شهر بومهن بازدید کرد.

🔹 روز سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ معاون مدیر کل راه و شهرسازی به همراه شهردار بومهن ضمن بازدید از نقاط مختلف شهر، در رابطه با معضلات و مشکلات ساخت و سازهای غیرمجاز، بازنگری طرح تفصیلی و طرح جامع و توسعه شهر در ابعاد مختلف گفتگو و تبادل نظر کردند.

🔹 در پی درخواست های شهرداری بومهن در خصوص تخصیص زمینهای تحت مالکیت اداره راه و شهرسازی جهت ایجاد سرانه های خدماتی و عمومی و مشارکت در طرحهای نهضت ملی مسکن، فریادرس معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به همراه شهردار و مدیران شهری شهرداری بومهن از سطح این شهر بازدید میدانی بعمل آوردند.

🔹 از مهمترین اهداف این بازدید، انتقال صنوف و کارگاههای غیر متعارف و مزاحم در سطح شهر علی الخصوص بلوار امام خمینی (ره) به اراضی ۶۰ هکتاری طاهرآباد، تخصیص اراضی یکصد وده هکتاری موصوف به بام بومهن در شمال شرقی شهر و در امتداد رودخانه سیاهرود جهت کمربندی فضای سبز و توسعه طرح های گردشگری، تعیین تکلیف حریم آزادراه و مشکل کاربری های مسکونی ستاره دار کشاورزان صاحب نسخ و الحاق اراضی کرشت به محدوده شهر بومهن بود.

🔹 در این بازدید بصورت ویژه به مسائل مربوط به محله امام رضا (ع) پرداخته و مقرر شد مصوبات مورد نیاز شهرداری در رابطه با تغییرکاربری هر چه زودتر در کمیسیون مربوطه مطرح و مصوبات مد نظر مدیریت شهری برای اجرا به شهرداری ابلاغ شود. تا در نتیجه، زیرساختها و معابر مورد نیاز با همکاری شهرداری و بنیاد مستضعفان مشخص و فعالیتهای عمرانی در محله امام رضا (ع) اجرا گردد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir