رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس؛

توانمندسازی بانوان، کمک به گردش اقتصادی خانواده هاست/راه اندازی غرفه های دائمی «کارآفرینی» در پردیس

‍ رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس توانمندسازی بانوان را کمک به گردش اقتصادی خانواده ها دانسته و از راه اندازی غرفه های دائمی «کارآفرینی» در پردیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پردیس خبر، سیده مریم موسوی جوردی رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بانوان، نیمی از جمعیت هر جامعه ای را تشکیل می دهند، بنابراین، این قشر در صورت ارتقای سطح دانش، توانمندسازی اقتصادی و رشد اجتماعی می توانند تاثیر بسزایی بر پیشرفت کشور داشته باشد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، بانوان بعنوان محور اصلی خانواده با حضوری موثر در مباحثی نظیر تولید، اشتغال، دانش افزایی، توسعه فرهنگی و … قادر خواهند بود با تربیت فرزندانی سالم و صالح، نسلی شکوفا و در نتیجه آینده ای روشن را پیش روی فردای ایران اسلامی ترسیم کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این رو، مجموعه شورای اسلامی شهر پردیس در دوره پنجم با توجه به اهمیت جایگاه این قشر، نسبت به ایجاد کمیسیون امور بانوان و به دنبال آن تدوین برنامه های متنوع اقدام کرد.

به گفته رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر پردیس، از جمله برنامه های این مجموعه که از روز پنجشنبه هفته گذشته آغاز شده، راه اندازی نمایشگاه بانوان کارآفرین شهر است.

موسوی جوردی تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف تحقق شعار سال جاری یعنی «حمایت از کالای ایرانی» و رفع دغدغه های رهبر معظم انقلاب(مدظله) در خصوص مسائل اقتصادی مشتمل بر ۲۰ غرفه در سه بوستان ولایت در فاز سه، خلیج فارس شمالی در فاز دو و الغدیر در فاز چهار برپا شد.

وی افزود: شهروندان گرامی می توانند برای بازدید و همچنین تهیه مایحتاج خود از ساعت ۱۶ الی ۲۲ به مراکز مذکور مراجعه کنند.

این مقام مسئول در پایان بیان داشت: به زودی با پیگیری های صورت گرفته، نمایشگاه دائمی کارآفرینی به منظور حمایت از تولید و توانمندسازی بانوان شهر پردیس راه اندازی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *