عضو شورای عالی استانها:

تنها داعئیه قانون مداری داریم

عضو شورای عالی استانها گفت: متاسفانه تنها داعئیه قانون مداری داریم در صورتی که در حوزه مدیریت ساخت و سازهای غیرمجاز از رشدی قارچ گونه برخوردار می باشد و متاسفانه صبر می کنیم تا ساخت و سازی شکل بگیرد و سپس آن تخریب و رسانه ای شود.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ساخت و ساز های غیر مجاز گفت: من به شخصه در دیدگاهی مشترک با مسئولان کلان نظام جمهوری اسلامی ایران، مخالف ساخت و سازهای غیر مجاز هستم و در این راستا مقام معظم رهبری نیز بار ها دغدغه خود را در این باره اعلام کرده است.
وی تصریح کرد: متاسفانه تنها داعئیه قانون مداری داریم در صورتی که در حوزه مدیریت، ساخت و سازهای غیرمجاز از رشدی قارچ گونه برخوردار می باشد و متاسفانه صبر می کنیم تا ساخت وسازی شکل بگیرد و سپس آن تخریب و رسانه ای شود.
قانبیلی با تاکید بر اینکه از زمان دادستانی آقای فتاح دادستان شهرستان پردیس که کمر همت برای تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز و آزاد سازی اراضی ملی بسته، متاسفانه هنوز این پدیده در این منطقه به صفر نرسیده است.
عضو شورای عالی استانها اظهار داشت: بومهن مهد ساخت و ساز غیر مجاز در گذشته بوده است و باید این برچسب منفی و غبار آلود از سیمای این شهر به عنوان حلقه اتصال تهران به دماوند و فیروزکوه و استانهای شمالی پاک شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه