آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد

تمدید محدودیت‌های کرونایی

پردیس خبر_ به گزارش از فارس سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را اعلام کرد.

🔹 عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار داشت: تعطیلی مهدکودک‌ها در شهرهای قرمز به مدت یک‌هفته و دورکاری مادران شاغل دارای فرزند زیر شش سال نیز به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

🔹 وی با بیان اینکه بر تصمیم‌گیری ستاد کرونای استانها در خصوص حضوری یا غیرحضوری بودن آموزش مدارس و دانشگاه‌های آن مناطق تأکید شد، گفت:‌ این موضوع براساس میزان شیوع بیماری در میان دانش‌آموزان و دانشجویان است.

🔹 شیراوژن با بیان اینکه در موضوع نظارت بر رعایت جدی‌تر شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط اصناف و وسایل نقلیه به ویژه مترو و خط‌های پروازی تأکید شده است، افزود: کنترل جدی‌تر اجتماعات براساس محدودیت‌های تصویب شده در گذشته به شکلی که اجتماعات فرهنگی اجتماعی و مذهبی در حد ۲۰ درصد ظرفیت فضا و همچنین برگزاری جلسات اداری حداکثر ۲۰ نفر و به مدت حداکثر ۹۰ دقیقه از جمله تصمیمات این ستاد بوده است.

🔹 سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: درباره فعالیت کارکنان ادارات تأکید می‌شود که کارکنان باید واکسیناسیون خود را انجام دهند یا هر پانزده روز یکبار تست منفی PCR ارائه دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه