تقسیم رزق و روزی ماه مبارک رمضان در ماههای رجب و شعبان

کارشناس مذهبی کشورمان گفت: رزق و روزی ماه مبارک رمضان را در ماههای رجب و شعبان تقسیم می کنند و مومنان باید با این باران رحمت الهی توشه خود را سرشاز از معنویت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد میر باقری کارشناس مسائل مذهبی کشور در گفت وگو با خبرنگار پردیس خبر گفت: ماه رمضان ماه میهمانی خداوند متعال ماهی استثنائی است، زیرا خواب و نفس کشیدن در این ماه عبادت محسوب می شود و باران رحمت بر سر مومنان در حال بارش است.
کارشناس مذهبی کشورمان در ادامه این مطلب افزود: اعیاد شعبانیه مومن را به تقرب الهی نزدیک تر خواهد کرد زیرا یکی از اصول مهم در عاقبت بخیری و سعادت دنیا و آخرت ولایت مداری و دوستی با خاندان پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) است.
وی با تاکید بر اینکه رزق و روزی ماه مبارک رمضان را در ماههای رجب و شعبان تقسیم می کنند، تصریح کرد: مومنان باید با این باران رحمت الهی توشه خود را سرشار از معنویت کنند.
کارشناس مذهبی کشورمان در خاتمه اظهار داشت: گیر زندگی گناه و داروی آن توبه به معنای بازگشت است و مومنان در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان می توانند با توبه با آرایش معنوی خوب به استقبال از ماه میهمانی خداوند متعال بروند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *