تقدیر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس از خبرنگاران

پردیس خبر_ سرهنگ بهزاد عبدیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس طی مراسمی از خبرنگاران فعال منطقه تقدیر کرد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما از این مراسم، فرمانده شهرستان پردیس ابتدا در نشست صمیمانه با نمایندگان رسانه های کشوری و محلی از زحمات خبرنگاران در انعکاس اخبار نیروی انتظامی که در راستای اگاهی بخشی به شهروندان است تقدیر کرد و سپس آماری از فعالیت اخیر نیروی انتظانی شهرستان پردیس ارائه داد.

🔹 وی به مشکلات حاشیه ای و مهاجرت پذیر بودن شهرستان، مجتمع های فاقد نگهبان و جمعیت ناهمگون شهرستان اشاره کرد و گفت: علیرغم همه این موارد که در آمار تخلفات موثر می باشد با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی شهرستان توانستیم طی همین ایام نسبت به سال گذشته کاهش سرقت داشته باشیم و جرائم افزایش نیافته است.

🔹 وی افزود: در بحث کشفیات ۸ درصد افزایش نسبت به پارسال داشتیم و از ابتدای سال جاری تاکنون۴۰ درصد افزایش در حوزه دستگیری سارقان نسبت به پارسال بوده و در این مدت ۹۰ هزار و ۸۴۴ نفر برای حل مشکلات خود به واحدهای انتظامی مراجعه کرده اند و ماموران ما پاسخگو بوده اند.

🔹 عبدیان خاطر نشان کرد: کدام دستگاه با این حجم مراجعات که اکثر شاکی، مالباخته و مطالبه گر حق و حقوقشان هستند توان پاسخگویی دارد؟ فقط ۳۴ هزار و ۴۵۰ تماس با سامانه پلیس ۱۱۰ در طی ۵ ماه گذشته انجام شده است.

🔹 وی یکی از مشکلات در شهرستان پردیس را وجود معتادین متهاجر دانست و افزود: با تعامل صورت گرفته از سوی فرمانداری و همکاری دستگاه های مرتبط راه‌اندازی مرکزی در این خصوص ویژه شهرستان پردیس در نظر گرفته شده است.

🔹 عبدیان یادآور شد: اخیر طی چند عملیات ۳۹۸ نفر معتاد مهاجر جمع آوری و به فشافوبه تحویل شد و در این رابطه اقدامات موثری در خود شهرستان با همکاری دستگاه ها صورت خواهد گرفت.

🔹 وی با بیان اینکه ماموریت های نیروی انتظامی تمام شدنی نیست، اظهارداشت: نیروی انتظامی علاوه بر این موارد ماموریت های دیگری مثل مقابله با ساخت و ساز های غیرمجاز و… هم در شهرستان دارد و بزودی نیز ماموران آماده برنامه ریزی بازگشایی مدارش خواهند شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir