سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجل

تفکر قبیله ای زیر استانی شدن انتخابات مجلس تخریب می شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر قبیله ای زیر استانی شدن انتخابات مجلس تخریب می شود و از آن جز ویرانه چیز دیگری باقی نخواهد گذاشت.

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاستهای خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: خانه ملت نهادی قانون گذار با اختیارات قانونی و اجرایی از سوی ولی فقیه مقام معظم رهبری است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استانی شدن انتخابات رایحه نگرش وسیع به استانها را در دیدگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه ملت پخش می کند، تصریح کرد: استانی فکر کردن نگاه قومی و قبیلیه ای گذشته را در دیدگاه نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی از بین می برد.
نقوی حسینی اضافه کرد: مردم هم در این راستا با نمایندگان استان خود در شهرستانهای مختلف آشنا می شوند و بر خلاف گذشته آنها را غریب نمی دانند و مشکلات و کمبود ها و خلاء ها را به آنها منتقل می کنند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: استانی شدن انتخابات دغدغه نقاط مختلف استان را در تفکر نمایندگان خانه ملت رشد و پرورش می دهد و آنها به دنبال رفع مشکلات فراتر از مرزهای انتخابی خود گام بر می دارند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *