امام جمعه پردیس

تفرقه میان ایران و افغانستان هدف اصلی دشمن بود

پردیس خبر_ امام جمعه پردیس گفت: با ولایت پذیری و اعتقاد قلبی که مردم ایران و افغانستان به رهبری دارند توطئه تفرقه اندازی دشمن خنثی شد.

🔹 حجت الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر ضمن محکوم کردن عمل تروریستی هفته گذشته طلاب درصحن مطهر امام هشتم اظهارداشت: دشمنان ما با هدف و برنامه ریزی که انجام دادند سراغ این سه روحانی رفته بودند و از اثرگذاری بالای آنها در منطقه اطلاع داشتند و برای همین مورد حمله خود قرار دادند.

🔹 وی ادامه داد: آنها افراد و اشخاصی را که در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و مانع به هدف رساندن طرح ها و نقشه های دشمنان میشوند را همیشه مورد هدف قرار داده اند تا افراد پرتلاش مذهبی را از سر راه خود بردارند.

🔹 حسینی خاطرنشان کرد: این سه طلبه در حاشیه شهر مشهد به کارهای جهادی مشغول بودند و در بخش های مختلف مذهبی تلاش می‌کردند و دنبال پست و مقام نبودند؛ دشمنان میدانند اینها بصیر و آگاهند و آگاهی بخشی بالایی دارند و مردم چقدر تاثیر پذیری ازین قشر معنوی دارند، لذا مورد هدف قرار می گیرند.

🔹 امام جمعه پردیس یادآور شد: حمله به این افراد آنهم در حرم رضوی که یکی از مقدس ترین مکان های ما شیعیان و حتی اهل سنت است با برنامه ریزی انجام شده بود تا به اعتقادات و ارزش های ما لطمه بزنند اما موفق نشدند و ما هوشیاری مردم کشور را در این جریان نیز دوباره شاهد بودیم.

 

🔹 وی ادامه داد: از ابعاد دیگر این حادثه تروریستی انتقام جویی بابت ضربات سنگینی بود که از جبهه مقاومت فلسطین خورده بودند تا افکار عمومی را از مسئله اول جهان منحرف کنند و تحت تاثیر قرار دهند و حمایت از مردم مظلوم فلسطین کاهش پیدا کند.

🔹 حجت الاسلام حسینی با بیان قدمت طولانی دوستی ایران با افغانستان و رشادت های آنها در تیپ فاطمیون و جنگ سوریه اظهارداشت: این دو کشور مانند دوست و برادر همیشه کنار هم بودند و اگر این اتحاد ایران و افغانستان در منطقه بیشتر شود قدرت اسلام در منطقه بیشتر میشود و دشمنان ما خواستند بین دو کشور کدورت باشد، در صورتی که ما مشترکات فراوانی با هم داریم و چنین نخواهد شد .

🔹 امام جمعه شهرستان پردیس افزود: دشمن بدنبال ایجاد تفرقه است تا رابطه ها را تلخ کنند که خدا رو شکر با بصیرت مردم هر دو کشور ایران و افغانستان و اطلاعت پذیری و اعتقاد قلبی که مردم هر دو کشور به رهبری دارند این توطئه ها مثل گذشته خنثی شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه