کارشناس فوتبال کشور:

تغییر نسل در پرسپولیس نیاز بود

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: سالهای زیادی بود پرسپولیس با بازیکنان معمولی و متوسط در لیگ برتر بازی می کرد و میانگین سنی خود را افزایش داد، برای تغییر شرایط میبایست در این تیم تغییر نسل انجام می شد.

هومن افاضلی کارشناس فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت پرسپولیس بعد از تساوی در برابر صبا گفت: بخشی از مشکلات و ناکامی های قطب قرمز پایتخت در فوتبال کشور به تجدید ساختار در این تیم برمی گردد که سالهاست در بدنه پرسپولیس اتفاق نیفتاده بود .
کارشناس فوتبال کشورمان در ادامه این مطلب تصریح کرد: سالهای زیادی بود پرسپولیس با بازیکنان معمولی و متوسط در لیگ برتر بازی می کرد و میانگین سنی خود را افزایش داد و برای تغییر شرایط میبایست در این تیم تغییر نسل انجام می شد.
وی با تاکید بر اینکه تیمی که بعد از سالها دچار تغییر ساختاری و محتوایی می شود برای بازگشت به حالت طبیعی خود نیاز به زمان دارد تا بتواند خود را پیدا کند، اضافه کرد: متاسفانه در فوتبال ایران صبر و آستانه تحمل کم است و اگر پرسپولیس می خواهد پیروز شود، هواداران این تیم باید صبور باشند و با طی کردن یک پروسه دو، سه ساله پرسپولیس می تواند به جایگاه گذشته خود بازگردد و یک شبه این اتفاق نخواهد افتاد.
کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به این موضوع که پرسپولیس نیاز به زمان دارد و یک شبه به این وضع نیفتاده بود که یک شبه وضعیت طبیعی خود را بدست آورد، ابراز دااشت: بعد از قهرمانی در لیگ با افشین قطبی مقام خوبی را با فتح سکوی قهرمانی بدست نیاورد .
افاضلی در خاتمه اظهار داشت: اگر می خواهد در لیگ اول شود باید بهترین تیم را داشته باشد و نیاز به برنامه های دراز مدت دارد اما تکلیف مالی باشگاه معلوم نیست، هر تیمی که مدیریت خوبی دارد موفق است با هر مربی هم ناکامی پرسپولیس ادامه خواهد داشت، زیرا در حوزه مدیریت مشکل داریم .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *