تغییر دهیار ترقیان در جاجرود

پردیس خبر _ مهندس اندرز خواه بعنوان سرپرست دهیاری روستای ترقیان در بخش جاجرود منصوب شد.

🔹صبح روز شنبه ۵ آذر ماه مراسم تکریم و معارفه سرپرست دهیاری روستای ترقیان با حضور محسنیان بخشدار جاجرود، قنبری معاون عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس، اعضای شورای اسلامی بخش، شهرداران و دهیاران، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ها و روستا های بخش جاجرود، روسا و نمایندگان ادارات در محل سالن جلسات شهید محمد نوژه بخشداری جاجرود برگزار شد.

🔹محسنیان بخشدار جاجرود در این مراسم با بیان اینکه تعامل و هم افزایی بین دستگاه ها و خدمت جهادی باعث پیشرفت در کارها می شود، بیان داشت: با تعامل هر چه بیشتر گام های مثبتی در راستای ارائه خدمات مطلوب به اهالی این روستا برداشته شود.

محسنیان با بیان اینکه دهیار باید از هرگونه حاشیه در راستای کار خویش پرهیز کند، اضافه کرد: دهیار بعنوان مدیر و متولی روستایی باید تمام تلاش خود را برای رفع معضلات عزیزان روستایی با محوریت قانون بکار گیرد و خدمات لازم را به مردم ارائه نماید.

حضور در روستا و پاسخگویی به مطالب مردمی، نظارت بر ساخت و سازها، گزارش عملکرد ماهانه، دقت استفاده از مهر دهیاری، نگه داری از اموال منقول و غیر منقول دهیاری و کنترل جمعیت حیوانات ناقل از مهم ترین توصیه های بخشدار به سرپرست دهیار جدید روستای ترقیان بود.

🔹در پایان از زحمات ارزشمند سرپرست سابق دهیاری آقای مرتضی سهرابی منش تقدیر و آقای محمد اندرزخواه بعنوان سرپرست جدید دهیاری روستای ترقیان معرفی شد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس