امام جمعه موقت شهرستان پردیس

تغییر تخصیص یارانه ها جراحی بزرگ اقتصاد بیمار کشور بود

پردیس خبر_ حسینی تبار گفت: وظیفه نمایندگان مجلس، فرمانداران ائمه جماعات و رسانه هاست که تغیر ایجاد شده در نحوه یارانه و مزیت آن را برای مردم تشریح کنند.

🔹 حجت الاسلام حسینی تبار امام جمعه موقت شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان پردیس با اشاره به بحث یارانه ها طی چند روز گذشته گفت: یارانه ای که طی دهه گذشته به اقلام ضروری اختصاص داده شد با وجود ارز ۴ هزار و دویستی باز هم موجبات سودجویی و فساد و دلالی هابی را رقم زده بود که باز هم دهک های پایین آسیب دیدند و به دست قشر ضعیف یارانه نمی رسید.

🔹 وی ادامه داد: رییس جمهور این دولت انقلابی در واقع از آبروی خودش مایه گذاشت و یک تصمیم بسیار سخت در ابتدای دولتش گرفت و مبلغی که به وارد کننده داده میشد تا اقلام وارداتی وارد کشور کند حذف و به قشر ضعیف جامعه و مصرف کننده پرداخت کرد و متاسفانه اینهمه برخی حرف و داستان درست کردند و فیلم های مختلف در فضای مجازی پخش کردند.

🔹 امام جمعه موقت شهرستان پردیس تاکید کرد: این دولت صادق با مردم قدرت یارانه پرداختی را به دست مصرف کننده رسانده و در واقع جراحی بزرگی برای اقتصاد بیمار کشور ما بود و تاثیرات خودش را در اینده نشان خواهد داد.

🔹 حسینی تبار با اشاره به انواع فرافکنی ها و شایعه پردازی ها در فضای مجازی اظهارداشت : آنها که در فضای مجازی با حرف های بی اساس داد میزنند در واقع افرادی هستند که با این تغیر نوع یارانه ها دکانشان تخته شده.

🔹 وی افزود: آنها همان هایی هستند که ارث بزرگشان از بانک گرفتند و در چند ماه آنرا خرج کردند و امروزه رییسی ماهانه ده هزار میلیار دلار فقط قسط دولت قبل را پرداخت می کند و طلب مالی ایران را توانسته از انگلیس پس بگیرد و کسری دولت قبل را کم کم با همین مسائل جبران می‌کند.

🔹 امام جمعه موقت شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: مردم ما اعتماد به دولت خدمتگزار دارند و می دانند یارانه حذف نشده و جای اینکه از سوی دولت به واردکننده داده شود مستقیم به مصرف کننده داده می شود.

🔹 وی با بیان اینکه امروزه ۱۳ درصد طی اعلام جهانی مواد غذایی گران شده گفت: بحث گرانی شامل کل دنیا می شود که متاثر از عوامل متعدد است و ما، رسانه ها، نمایندگان مردم در مجلس و فرمانداران وظیفه داریم همه اینها را برای مردم تشریح کنیم.

🔹 گفتنی است در انتهای نماز جمعه امروز نیز خدمت و جلسه گفتگو مردمی با حضور پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس و سرهنگ عبدیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان برگزار شد.

🔹 همچنین نمایشگاه صنایع دستی هنرمندان شهرستان نیز در حاشیه نماز جمعه امروز برپا گشت.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه