فرماندار پردیس:

مشابه نظام ما در دنیا وجود ندارد

فرماندار شهرستان پردیس گفت: نظام ما در هیچ کشوری وجود ندارد و نمی توان کشوری را نام برد که در راس آن مقام رهبری حضور داشته و تمام فرامین آن بر اساس دین و مذهب باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در نشست تجلیل از فعالان عرصه ورزش شهرستان اظهار داشت: ۴۰ سال از انقلاب ما گذشته و نظام جمهوری اسلامی را در دنیا پایه گذاری کرده ایم.
وی ادامه داد: این نظام در هیچ کشوری وجود ندارد و نمی توان کشوری را نام برد که در راس آن مقام رهبری حضور داشته و تمام فرامین آن بر اساس دین و مذهب باشد.
حیدری گفت: عملکردی که ما الان داخل کشور می بینیم ناقص است.
وی افزود: حرفهای ما در تمام دنیا و بخصوص برای جوامع تحت سلطه و ستم، امید بخش و شیرین است اما در داخل کشور وقتی رویت می کنیم شاهد نواقصی هستیم.
فرماندار پردیس بیان کرد: گاها تفاوت میان گفته ها و مشاهداتمان خیلی زیاد است و این موضوع مایه استفاده بسیاری از افراد و کشورها شده است.
حیدری خاطر نشان کرد: فشارهای امریکا به سوریه، عراق، افغانستان و کشورهای همسایه نمونه ای است از اینکه هرگاه سلطه گران بخواهند جایی را نابود کنند این کار را می کنند و کسی مقابل آنها نمی ایستد.
وی ادامه داد: کشوری که سعی کرد و ثابت کرد، دین افیون و تنبلی است؛ حالا زیر بال و پر ما قرار گرفته و این روسیه است که سعی دارد با استفاده از ما، خود را در جهان مطرح کند و هم اکنون با اتکا به جوانان ما با امریکا مقابله میکند.
فرماندار پردیس افزود: داخل کشور ما مشکلاتی مانند اعتیاد، آسیبهای اجتماعی، فاصله طبقاتی، فقر، پارتی بازی، حق خوری و … وجود دارد.
حیدری تصریح کرد: در مقطعی ما در زمینه تعلیم و تربیت غفلت کردیم.
وی خاطر نشان کرد: تمام تغییرها در سبک زندگی ما را به دین متصل کرده اند در صورتیکه این موضوع هیچ ارتباطی با دین ما ندارد و تنها صداقت و پاکی از پیامبر اسلام به ما رسیده است.
انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *