عضو شورای شهر بومهن:

تعطیلی پنج شنبه بازار مدنظر نیست

عضو شورای شهر بومهن گفت: جمع آوری و تعطیل شدن پنج شنبه بازار مدنظر ما نیست، بلکه تمایل داریم این بازار ساماندهی شده فعالیت کند.

محسن بخششی عضو شورای اسلامی شهر بومهن در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: وضعیت پنج شنبه بازار در دست رسیدگی بوده و تمایل به ساماندهی آن داریم.
وی ادامه داد: هفته آینده جلسه ای در این رابطه برگزار می شود و در صورت تصویب و امکان مجوز فعالیت این بازار طبق روال سابق و تحت نظارت مستقیم شهرداری صادر می شود.
بخششی افزود: می خواهیم فعالیت پنج شنبه بازار بصورت ساماندهی شده ادامه پیدا کند.
عضو شورای شهر بومهن توضیح داد: در طرح های مدنظر برای ساماندهی ابتدا بیوگرافی متقاضیان را استخراج می کنیم، تا بدانیم وضعیت منطقه محل سکونت و زندگی آنها به چه طریقی است.
وی اظهار داشت: طرح شهرداری و شورای شهر بر این است که شهر بومهن به چهار ناحیه تقسیم شده و بازار روز تنها در یک نقطه برگزار نشود.
بخششی تصریح کرد: در این طرح قسمتهای شمالی و جنوبی شهر هر کدام به دو بخش تقسیم شده که در این مناطق محل هایی از سوی شهرداری تعیین و محوطه سازی شده و غرفه هایی برای فعالیت این عزیزان در آن تاسیس می شود.
عضو شورای شهر بومهن گفت: در طرح دیگری که در حال بررسی است مالکان برخی اماکن تجاری برای واگذاری رایگان و یا ارزان واحدهایشان به بازار هفتگی برای مدت مشخصی اعلام آمادگی کرده اند.
وی افزود: جمع آوری و تعطیل شدن پنج شنبه بازار مدنظر ما نیست، بلکه تمایل داریم این بازار ساماندهی شده فعالیت کند.
بخششی تاکید کرد: تلاش می کنیم تا در طرح های مذکور منفعت مردم، کسبه سطح شهر و غرفه داران بازار روز حفظ شده و از مسئولین امر مانند اتاق اصناف برای تحقق این موضوع کمک خواهیم گرفت.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *