ترسیم ۳ اولویت مهم توسط مدیر عامل شرکت عمران پردیس

مدیر عامل شرکت عمران پردیس در دیدار با پرسنل کارگزاری مسکن مهر سه اولویت مهم را ترسیم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر؛ بعد از دیدار دکتر هدایت با کارمندان شرکت عمران در روز گذشته، او امروز یک‌شنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۷ به دیدار پرسنل کارگزاری مسکن مهر رفت و در دیداری صمیمی، از زحمات این عزیزان بابت تحولات اخیر قدردانی کرد.
در این نشست هدایت به بالاتررفتن رضایت مردم در مدت اخیر اشاره کرد و برخورد صحیح و موثر با ارباب رجوع را ضروری دانست.
او رفتار پرسنل با مالکانی که محق هستند را آینه عملکرد مجموعه وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران توصیف کرد و گفت: بعضا ممکن است برخورد نامناسب یک همکار، کل مجموعه را زیر سوال ببرد.
هدایت همچنین از تشویق نیروهای پرتلاش و برخورد جدی با نیروهای کم‌کار خبر داد.
ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق و درست به متقاضیان مسکن مهر موضوع مهم دیگری بود که مدیرعامل شرکت عمران به آن اشاره کرد.
با وجود این‌که تنها ۳ درصد از مسکن مهر کشور در پردیس بارگزاری شده است اما نزدیک به ۷۵ درصد اخبار مسکن مهر در ارتباط با موضوعات پردیس است و این نکته مهمی است که هدایت از ضرورت دقت در اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی صحیح به مردم خبر داد.
در ادامه مدیرعامل شرکت عمران ۳ موضوع را اولویت اصلی در کارگزاری مسکن مهر اعلام کرد و گفت: باید تلاش‌های جدی در این راستا صورت گیرد تا در ماه‌های آینده شاهد وضعیت مطلوب در این موضوعات باشیم.
واگذاری تمامی قراردادهای ۵ برگی و رساندن تعداد پرینت روزانه به ۵۰۰ عدد، نخستین موضوعی است که هدایت به آن اشاره کرد و تحویل تمامی قراردادها به متقاضیان ظرف ماه‌های آتی را برنامه مهم شرکت عمران جهت ایجاد اطمینان برای مردم و جلوگیری از سوءاستفاده‌ها دانست.
تخصیص واحد به تمامی متقاضیان با توجه به حل مشکلات مربوط به وام و زمین، دومین موضوعی است که مدیرعامل شرکت عمران آن را جزو برنامه‌های اصلی قرار داد و اعلام کرد که تا پایان خردادماه، نباید متقاضی بدون تخصیص واحد در پردیس داشته باشیم.
وی گفت ظرفیت روزانه تعداد تخصیص واحد باید به ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر برسد و همچنین به صورت شفاف زمان ساخت به مالکان اعلام شود.
سومین موضوع مورد اشاره هدایت نیز مربوط به بحث واگذاری عرصه است که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از این پس امور مربوط به عرصه در محل کارگزاری انجام خواهد شد.
با اعلام مدیرعامل شرکت عمران باید قیمت‌گذاری عرصه تمامی پروژه‌ها در اسرع وقت صورت گیرد تا درآمدهای حاصل نیز در امور مربوط به مسکن مهر هزینه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *