حسین توسلی

امام جمعه پردیس:

تخلفات عمرانی در مجتمع نام آوران مشکل اجتماعی است

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: غفلت از تخلفات عمرانی در مجتمع نام آوران این معضل بزرگ را به یک مشکل اجتماعی تبدیل کرده است، دستگاههای زیربط در این مدت کم کاری کردند، اما در نهایت با حکم قانونی دستور تخریب صادر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد تخریب مجتمع نام آوران گفت: تخلف عمرانی در حوزه مجتمع نام آوران به صورت گسترده در گذشته صورت گرفته و واحدهای تجاری زیادی در آن ساخته شده است.
وی تصریح کرد: متاسفانه قبلاً باید برخوردها با این تخلف عمرانی بزرگ در پردیس گرفته می شد، ولی مسئولان مربوطه نسبت به این تخلف بزرگ بی تفاوت بودند.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید بر اینکه غفلت از تخلفات عمرانی در مجتمع نام آوران این معضل بزرگ را به یک مشکل اجتماعی تبدیل کرده است، اضافه کرد: دستگاههای زیربط در این مدت کم کاری کردند، اما در نهایت با حکم قانونی دستور تخریب صادر شده است.
امام جمعه شهرستان پردیس اظهار داشت: برخورد با متخلفان در حوزه های عمرانی از شکل گیری مجتمع نام آوران گرفته تا سایر ساخت و سازهای غیر مجازی که در شهرستان صورت گرفته است باعث می شود تا افرادی که سودای این کار را ندارند با این تابلوی ایست مواجه شوند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه