تخلف، ارمغان شورای ترافیک شهرستان پردیس/ وقتی که نظر مردم بی اهمیت می شود

برخی از تصمیمات شورای ترافیک شهرستان پردیس سبب شده تا برخی از اهالی این شهرستان عبور و مرور بر خلاف جهت تعیین شده برای حرکت خودرو ها را ترجیح بدهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، چندی پیش شورای ترافیک شهرستان پردیس با اخذ نظرات کارشناسی برخی از بریدگی های سطح شهر بومهن را مسدود کرد، و این امر نارضایتی بسیاری از شهروندان را برعهده داشت.

انعکاس این نارضایتی ها که خبر این اقدام را در خبرگزاری های مطرح کشوری به پربحث ترین خبر تبدیل کرده بود نیز در تصمیم این شورا بی نتیجه بوده و مسئولین امر به گونه ای رفتار کردند که به نظر می رسید خواسته مردم برایشان هیچ گونه اهمیتی ندارد.

نارضایتی ها زمانی به اوج خود رسید که تعدادی از شهروندان تصمیم گرفتند یکی از این بریدگی ها که در مقابل مسجد جامع بومهن قرار گرفته را مجدداً باز کرده و از آن استفاده کنند، اما بزرگان و صاحب نظران منطقه حضور در بخشداری و مشورت با بخشدار را راهکاری بهتر برشمردند.

زمانی که تعدادی از شهروندان بومهن در سالن جلسات بخشداری بومهن حاضر شده و نارضایتی خود را بصورت حضوری به اطلاع وی رسانیدند بخشدار بومهن خواستار حضور فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی در جلسه شد.

سروان روزبه فرمانده راهنمایی و رانندگی شهرستان پردیس در این جلسه عنوان کرد هرکدام از مسئولین که تمایل دارند با مسئولیت خودشان اقدام به بازگشایی این بریدگی کنند. وی که خود را متخصص ترین فرد شهرستان در این امور می دانست، عنوان کرد: اگر امری را به کارشناس سپرده اید در انجام آن دخالت نکنید.

یکی از شهروندان بومهنی نیز در پاسخ به سخن وی اظهار داشت: اگر شما برای رضایت و آسایش ما شهروندان این اقدام را انجام داده اید بارها و از طرق مختلف نارضایتی خود را از انجام این امر به اطلاع شما رسانده ایم، این امر نه تنها آسایش ما را در پی نداشته است که حتی سبب نارضایتی مان را هم فراهم آورده است.

دیگر مسیر مسدود شده انتهای بلوار خبرنگار شهید سارمی است، که ورود مستقیم این خیابان به بلوار امام خمینی (ره) مسدود شده و متقاضیان ورود به خیابان اصلی می بایست پس از گذر از لاین کندرو و دور زدن بر روی پل شهدای بومهن مجدداً وارد شهر شوند که این امر مسیری بطول تقریبی یک کیلومتر را به مسیر تردد شهروندان اضافه کرده و موجب می گردد برخی از وسایل نقلیه از اخرین بریدگی بلوار شهید صارمی مسیر خلاف را در پیش گرفته و مستقیماً وارد بلوار امام خمینی (ره) که به عنوان اصلی ترین خیابان شهر بومهن ایفای نقش می کند شوند.

در این میان از انسداد ضلع غربی میدان ورودی شهر نیز می توان سخن به میان آورده که این امر نیز در دور زدن خودروها از بریدگی مخالف میدان نیز بی تاثیر نیست.

خیابانها و بلوارهایی نیز در سطح شهر پردیس وجود دارند که نبود نظارت کافی بر روند تردد خودروها سبب شده تا خلاف جهت بلوار و یا تابلو نصب شده عبور و مرور صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *