امام جمعه شهرستان پردیس:

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز کار پسندیده ای نیست

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز برای مدیریت شهرستانها وجهه خوبی ندارد و در مجموع کار پسندیده ای نیست ولی باید با متخلفین طبق قانون برخورد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در جایگاه نماینده ولی فقیه در شهرستان پردیس با نظارت بر عملکرد مدیریت کلان این منطقه در مورد آزاد سازی اراضی ملی گفت: مقام معظم رهبری در بحث آزاد سازی اراضی ملی و منابع طبیعی و زیست محیطی از دست زمین خواران تاکید دارند.
امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه باید بین آزادسازی اراضی ملی متعلق به دولت و حاکمیت با تصرف اشخاص از طریق دست درازی به بیت المال فرق نگذاشت، تصریح کرد: دفاع از بیت المال یک اصل شرعی و قانونی است که قانونگذار این مسئولیت را بر عهده مدیریت استانها و شهرستانها گذاشته است.
وی در ادامه این مطلب افزود: تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز برای مدیریت شهرستانها وجهه خوبی ندارد و در مجموع کار پسندیده ای نیست ولی باید با متخلفین طبق قانون برخورد کرد.
امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: زمین خواری دهن کجی به قانون و دولت و قوه قضائیه به عنوان مجری قانون است و باید در برابر اینگونه تخریب قانون و پرش از مانع قانون ایستاد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *