استاندار تهران

تحقق دولت اسلامی در گرو اطلاعت از ولایت است

پردیس خبر_ منصوری گفت: در دولت سیزدهم موجی جدید برای تحقق دولت اسلامی با تکیه بر ولی فقیه و حمایت مردم آغاز شده است.

🔹 آیین افتتاح بخشی از پروژه های عمرانی امروز با حضور استاندار تهران در شهرستان پردیس به مناسبت دهه مبارک فجر بهمراه فرماندار و مسئولین شهرستانی برپاشد و محسن منصوری همزمان با اذان مغرب در مسجد جامع اهل بیت (ع) بومهن حضور یافت و به سخنرانی و دیدار با مردم پرداختند.

🔹 منصوری استاندار تهران در این نشست مردمی که در قالب برنامه ده شب ده مسجد طی ایام الله دهه فجر در مساجد برگزار می شود، با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم به دولت اسلامی مدنظر ولی فقیه برسیم و قدر داشته هایمان را بدانیم اظهارداشت: هر جا از آرمان های انقلاب اسلامی فاصله گرفتیم، آسیب دیدیم.

🔹 وی یادآور شد: تاثیرپذیری کامل و اجرای امر ولی فقیه می تواند ما را برای رسیدن به دولت اسلامی هدایت کند، چنانچه یکی از دولت ها در چهار سال اول همین روال را پیش گرفت و خوب عمل کرد اما در دوره بعدی وقتی فاصله گرفت آسیب ها شروع شد، تاجایی که رییس این دولت هم اکنون به عناصر نامطلوب تبدیل شده است.

🔹 منصوری تصریح کرد: وقتی در چهارچوب سیاست گذاری های رهبری قدم برداشته شود که در مسیر امام زمان عجل هستیم و می توانیم به دولت اسلامی که مدنظر داریم نزدیک شویم.

🔹 استاندار تهران تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم موجی جدید برای تحقق دولت اسلامی شروع شده و امروز ما رییس جمهوری داریم که شبانه روز برای مردم تلاش میکند.

🔹 منصوری با اشاره به آرمان های امام خمینی (ره) در آغاز انقلاب اسلامی اظهارداشت: ما باید برای اجرای مبانی و اصول جمهوری اسلامی پافشاری کنیم تا به سمت تحقق دولت اسلامی حرکت کنیم.

🔹 وی یکی از مهمترین مولفه های تحقق دولت اسلامی را اتکا به مردم دانست و گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی ره با دست خالی و تنها با پشتوانه مردم قیام کرد و انقلاب پایه گذاری شد.

🔹 وی همچنین با بیان اینکه دولت صرفا یک تسهیل کننده است، گفت: دولت مردان نباید دنبال مال و نان خودشان باشند این به تحقق دولت اسلامی لطمه می زند، دولت تمام تلاش خود را دارد تا در وعده‌های خودش صادق باشد و خداروشکر امروز توفیق شد بازخوانی انقلاب را داشته باشیم و طی بازدید های صورت گرفته جا دارد تصاویر همین مناطق را با حدود چهل سال پیش مقایسه کنیم و ببینیم چقدر رشد داشته ایم و متوجه سرعت پیشرفت شویم.

🔹 وی همچنین به قابلیت های بالای کشور در عرصه های مختلف علمی ورزشی و فرهنگی اشاره داشت و گفت: در فعالیت های فن،ی مهندسی و خلاقیت، آموزش و تربیتی صاحب فکر هستیم و اینها دستاوردهای انقلاب است.

🔹 استاندار تهران در سخنان امروز خود تصریح کرد: هر جا با قدرت اتکای خود عمل کردیم موفق شدیم و تساهل و تسامح تاکنون نتوانسته موفقیتی برای کشور ما حاصل کند و امروز نیز با تکیه بر قدرت و دانش خود در جهت تحقق دولت اسلامی کام خواهیم برداشت.

🔹 گفتنی است در پایان این مراسم مردم شهرستان پردیس با استاندار تهران و فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه