تجمع اعتراضی دانش آموزان در مقابل سفارت فرانسه

پردیس خبر _ این تجمع در اعتراض به اهانت و هتک حرمت نشریه شارلی ابدو به مقدسات اسلامی و رهبرمعظم انقلاب اسلامی است. 

🔹نشریه شارلی ابدو، که چندی پیش با وقاحت به ساحت پیامبر مهربانی (ص) توهین کرد و قلب میلیون‌ها انسان آزاده را به درد آورد، بار دیگر به بهانه آزادی بیان، باور میلیون‌ها انسان را به سخره و توهین گرفت و حریم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران را هدف کینه ضد اسلامی خود قرار داد.

🔹تجمع مردمی دانش آموزی در مقابل سفارت فرانسه در خیابان نوفل لوشاتو تهران راس ساعت ۱۰ صبح برگزار شد و معترضان با شعارهای الله اکبر، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، «مکرون خیانت می‌کند غرب حمایت می‌کند ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم، خونی که رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «وای اگر خامنه ایی حکم جهادم دهد نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» انزجار خود را از توهین‌های سازماندهی شده در مجله شارلی ابدو فرانسه اظهار داشتند.

🔹مردم و دانش آموزان حاضر در تجمع، توهین به مقدسات را محکوم کرده و از مسئولان درخواست کردند پیگیری‌های لازم را برای برخورد با عاملان این توهین انجام دهند و از مسئولین خواستند استوارنامه سفیر فرانسه در ایران باطل شود.

🔹قرائت سرود جمهوری اسلامی و سلام فرمانده به عشق امام زمان نیز جزو محورهای برنامه بود و آن چیزی که بیش از پیش خودنمایی می کرد، دست نوشت های دانش آموزان در این تجمع اعتراضی بود. برخی از دانش آموزان در این دست نوشت ها نوشته بودند: “فرانسه حیا کن، دشمنی رو رها کن”، “مکرون خود فروخته، ننگت باد، مرگت باد”، “مردم ما در مقابل فتنه خودشان به پا خاستند”، “ما با ولایت زنده ایم، تا زنده ایم رزمنده ایم”، ” جانم فدای رهبر”، “امریکا، اروپا مهد فساد و ظلمت، مسیر آنان بود مسیر ظلم و ذلت” و…

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس