اصلاح طلبها علیه عملیات حساس نجات در متروپل

تجمعات ساختار شکن بیخ گوش جریان امداد

پردیس خبر_ به گزارش از دانا هیچ کجای دنیا در یک شرایط خاص مرسوم نیست و البته اجازه این داده نمی شود که برخی افراد در شرایط بروز یک حادثه، با ایجاد تنش و انتشار شایعه و دروغ زمینه آسیبهای جانی و روحی به حادثه دیدگان را تشدید کنند.

🔹 این در حالی است که از روز وقوع حادثه متروپل برخی از مهره های سیاسی جریان اصلاحات با القای بی اعتمادی میان مردم و امدادرسان ها، انتشار دروغ هایی مانند دادن عنوان جشن به مراسم معنوی امام زمان (درحالی خودشان روز پس از حادثه در جشن تولد ملکه انگلیس بودند) و… نه تنها نقشی در کمک رسانی و تسهیل حادثه ندارند بلکه عامدانه زمینه آسیبهای جانی و روحی به مردم را تشدید می کنند.

🔹 از سوی دیگر درست در حالی که یک تیم فنی و مهندسی حرفه ای، داوطلبانه روی سقف در حال ریزش ساختمان های اطراف متروپل آبادان با به خطر انداختن جان خود در حال انجام عملیات نفس گیر و خطرناکی است، حدود ۵۰۰ نفر با تجمع های بی دلیل به همراه شعارهای سیاسی ساختار شکن، عملا باعث اختلال در تمرکز امدادگر ها و به خطر انداختن جان صدها انسان دیگر شده اند.

🔹 آیا مماشات با کسانی که عملا زندگی و بهداشت روانی صدها انسان آسیب دیده و ده ها نیروی عملیاتی در میدان را با مخاطره مواجه می کنند منطقی است؟

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir