تجلیل از بانوی ملی پوش تیم تکواندو ناشنوایان شهرستان پردیس

پردیس خبر_ طی مراسمی، با حضور ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس، مجتبی رضازاده شهردار بومهن و شادمهر ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت همراه از مرضیه خوش احوال ملی پوش تکواندو کار بومهنی تقدیر شد.

🔹 مرضیه خوش احوال بانوی ملی پوش تیم تکواندو ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران و اهل شهر بومهن در شهرستان پردیس است که موفق به کسب سهمیه ارزشمند حضور در المپیک ۲۰۲۲ کشور برزیل شده است.

🔹 شهردار بومهن، در این دیدار با اشاره به افتخار آفرینی این بانوی تکواندو کار در آستانه المپیک برزیل و با تاکید بر این که حضور ورزشکاران برتر در بالاترین سطوح ملی و بین المللی مایه مباهات است، گفت: با توانایی و پتانسیلی که این بانوی تکواندو کشورمان دارند، بسیار امیدواریم که در رقابت های المپیک نیز به مدال خوشرنگی دست یابند.

🔹 مجتبی رضازاده با اشاره به اهمیت این رقابت های جهانی، بیان کرد: به نوبه خودم از خانواده این بانوی قهرمان تشکر می کنم و برای ملی پوش عزیزمان آرزوی سلامتی و توفیق دارم. امیدوارم به یمن این ماه عزیز با تلاش و پشتکار قابل تحسین خود، دست پر از این میدان بزرگ و سخت بازگشته و برای ایران اسلامی افتخار آفرین باشند.

🔹 در پایان با اهدا لوح و هدیه از تلاشهای این قهرمان ارزنده قدردانی شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir