امام جمعه پردیس:

تبعیت از ولایت فقیه مهمترین درس دفاع مقدس بود

امام جمعه شهرستان پردیس شهادت را نمونه عملی تبعیت از ولایت فقیه خوانده و این امر را یکی از مهمترین دروس هشت سال دفاع مقدس دانست.

حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس ظهر امروز و پس از مراسم تشییع شهید مدافع حرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: شهدا هم حیاتشان و هم شهادتشان همه خدمت به اسلام است شما حساب کنید اگر مردم و جوانهایی که امروز در این مراسم شرکت کرده اند لحظه ای فکر بکنند که اینها هم جوان بودند و مثل بقیه می توانستند زندگی کنند و به حیاتشان ادامه داده و تشکیل خانواده بدهند، برای چی رفته اند و برای دفاع از حرم اهل بیت و به شهادت رسیده اند؟
وی خون شهید را یک پیام دانسته و تصریح کرد: خون شهید مایه حیات است، خون شهید مایه تحرک در جامعه است و می تواند مایه خیرات و برکات فراوانی باشد.
توسلی متذکر شد: قطعاً جوانهای ما مثل هشت سال دفاع مقدس درس های فراوانی از شهدا گرفته اند و خواهند گرفت.
امام جمعه شهرستان پردیس تبعیت از ولایت فقیه را یکی از مهمترین درسهای هشت سال دفاع مقدس دانسته و توضیح داد: ما توانستیم در دوران حضرت امام (ره) هشت سال از میهنمان دفاع و از امام تبعیت کردیم.
وی کسب عزت دنیا و آخرت را از ثمرات این تبعیت برشمرده و ادامه داد: تا به امروز بیش از ۲۶ سال است که مردم از رهبر مان دفاع و حمایت می کنند.
توسلی اضافه کرد: محبت و عزت و احترامی که امروز در دنیا داریم به برکت تبعیت از نعمت ولایت فقیه است.
امام جمعه شهرستان پردیس تاکید کرد: این شهید عزیز هم به همین دلیل به جبهه ها رفت و از رهبری تبعیت کرد و به شهادت رسید و هم دنیای خوب و هم اخرت اباد خواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: اگر ما در جبهه ها حضور نداشته باشیم و خالیشان بکنیم دشمن آن جبهه ها را پر می کند دشمن باید ما را ببیند که در صحنه ها حاضریم و هیچ گاه از آرمانمان کوتاه نمی آییم.
توسلی اذعان کرد: حضور ما در جبهه به معنای عقب نشینی دشمنان و شکست دشمنان و عدم حضور ما یعنی پیش روی دشمنان و کمک به جبهه دشمن است و قطعاً جوانهای ما، مسلمانهای ما، و بچه های شیعه و محبین اهل بیت نخواهند گذاشت که دشمنان به هدفشان برسند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *