تاکید امام جمعه پردیس در نماز جمعه: تقویت حمل و نقل عمومی در پردیس و بومهن

پردیس خبر_ حمل و نقل عمومی مشکل اصلی شهروندان شهرستان پردیس است و مشکل مترو این شهرستان با همکاری شهرداری تهران برطرف خواهد شد.

🔹 نماز با شکوه جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ شهرستان پردیس در مصلی نماز جمعه برگزار شد.

🔹 این مراسم به امامت حجت‌ الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه و با حضور مردم شهرستان پردیس با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی در مصلی نماز جمعه (مسجد الغدیر) برگزار شد.

🔹 امام جمعه پردیس همچنین به مشکلات حمل و نقل شهری در فازهای جدید مسکن مهر پردیس اشاره داشت و گفت: امیدواریم اقدامات موثری در این زمینه از سوی شهرداری صورت بگیرد و عملیات عمرانی متروی تهران پردیس با توجه به اینکه جمعیت این شهرستان لحظه به لحظه افزوده می‌شود سریعتر برطرف شود و با مردم با مشکلات جدی مواجه نشوند.

🔹 امام جمعه پردیس خاطر نشان کرد: امیدواریم عملیات عمرانی متروی تهران پردیس انجام شود تا شهرستانی که هر روزه بر جمعیت آن افزوده می‌شود با مشکلات جدی حمل و نقل مواجه نشود.

🔹 امام جمعه پردیس، با بیان اینکه حوزه حمل و نقل در فازهای جدید مسکن مهر نیز با مشکلات بسیاری مواجه است، گفت: امیدواریم مسئولان استانی و شهرستانی به جهت رفاه حال مردم در این زمینه اقدامات اساسی داشته باشند.

🔹 حجت الاسلام حسینی با اشاره به اقدامات قرارگاه خدمت رسانی شهرستان پردیس، اظهار داشت: این قرارگاه با قوت تمام در حال خدمت رسانی به مردم است و در هفته جاری روز سه شنبه ۳۰ آذر ماه در محله سیاهبند با حضور مردم این محله بومهن و مسئولین شهرستان برگزار می شود تا مردم به بیان مشکلات خود بپردازند.

🔹 امام جمعه پردیس تصریح کرد: مسئولان بعد از جلسه میز خدمت، کارگروهی در فرمانداری برقرار کرده و جلسه‌ای تخصصی برای بررسی مشکلات دائر می شود و در طول هفته بصورت تخصصی پیگیر رفع مشکلات می شوند.

🔹 گفتنی است در نماز جمعه امروز برپایی ایستگاه کتاب و کتابخوانی به همت واحد فرهنگی خواهران ستاد نماز جمعه شهرستان پردیس، ایستگاه پاسخگویی به سئوالات شرعی نمازگزاران در مصلی نماز جمعه با حضور طلاب حوزه علمیه الزهرا (س) خواهران شهرستان برپا شد و عوامل کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت دریافت کمکهای مردمی و جذب حامی در نمازجمعه امروز شهرستان پردیس حضور داشتند.

🔹 در انتها دیدار مردمی نماز گزاران با حجت‌ الاسلام حسینی امام جمعه انجام شد و مردم به طرح مشکلات خود با وی پرداختند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه