برای اولین بار در منطقه شرق تهران

تأسیس و راه اندازی بخش مولکولی آزمایشگاهی در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ سوپروایزر و مدیر آزمایشگاه مهرجرد پردیس از راه اندازی بخش مولکولی آزمایشگاهی برای اولین بار در شرق استان تهران و در شهر پردیس خبر داد.

🔹 «کاوه قطب الدینی» مدیر و سوپروایزر آزمایشگاه مهرجرد در همین رابطه به پردیس خبر گفت: این آزمایشگاه بخشی از درمانگاه پلی کلینیک تخصصی مهرجرد پردیس است که سعی کرده در این سالهای اخیر تمام تلاش خود برای بهترین خدمات آزمایشگاهی برای مردم را داشته باشد و از بهترین دستگاه ها و بهترین کیت ها را داشته تا مورد اتکا برای تشخیص پزشکان باشد و بخش های هورمن، خون شناسی، بیوشیمی مایعات بدن و بخش میکروب از جمله بخش های عمومی دیگر هست که در راستای حفظ سلامتی مردم منطقه و کمک به تشخیص درست پزشکان شهرستان راه اندازی شده است.

🔹 وی در ادامه گفت: برای اولین بار در منطقه شرق تهران بلطف خدا در جهت خدمت به مردم شهرستان پردیس توانستیم بخش مولکولی را در منطقه راه اندازی کنیم که تاکنون در دماوند رودهن و فیروز کوه نبوده و این خدمات می تواند کمک شایانی در حوزه سلامتی و درمان مردم باشد.

🔹 مدیر این آزمایشگاه خاطر نشان کرد: ما در این منطقه آماده ارائه خدمات به همشهریان هستیم و این بخش تمام کارهای پی سی ویروس شناسی را انجام داده و مساحت ۱۲۰ متر به فضای کنونی آزمایشگاه اضافه بابت راه اندازی این بخش اضافه شده است.

🔹 وی در پایان ضمن تبریک روز بهداشت و سلامت از زحمات بی دریغ کادر سلامت تشکر کرد و گفت: خسته نباشید ویژه به همکارانی که در عرصه سلامت زحمت می کشند و افرادی که در این زمینه مسیولیت قبول کردند داریم که با همه کمبود ها بحران دو سال گذشته را برای حفظ سلامتی جامعه اداره کردند و انصافا مدیران و پزشکان در وزارت بهداشت سنگ تمام گذاشتند و تمام پرسنل هم زحمت کشیدند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه