بی توجهی تنها بیمارستان دماوند به وضعیت بیمار بدحال

رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند در پاسخ به درخواست مصاحبه در رابطه با رسیدگی به وضعیت بیمار بد حال گفت: تنها با خبرنگاری که از دانشگاه نامه داشته باشد گفتگو می کنم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پردیس خبر، ساعتی پیش بیمار بدحال با درد شکم به بیمارستان سوم شعبان دماوند مراجعه کرده و به پزشک عمومی ارجاع داده می شود.
پزشک عمومی برای تشخیص بیماری انجام سونوگرافی را لازم دانسته و بیمار برای انجام آن به بخش مربوطه مراجعه می کند که مسئول قسمت در محل فعالیت خود حضور نداشته و کارمند قسمت مجاور اعلام می کند باید تا پایان زمان نهاری صبر کنید.
با صدای زنگ تلفن کارمندی سراسیمه وارد اتاق شده و پس از پاسخگویی عنوان میکند برای انجام سونوگرافی باید تا بیست و پنجم مهر ماه صبر کنید.
بیمار به اورژانس مراجعه کرده و پزشک اورژانس بدون معاینه و تنها با مشاهده نسخه نوشته شده توسط پزشک عمومی عنوان می کند بیمارستان تنها در روزهای زوج سونوگرافی انجام می دهد.
با توجه به هزینه های متحمل شده بیمارستان برای راه اندازی بخش سونوگرافی از جمله تهیه فضا، استخدام کارمند و تهیه دستگاه خبرنگار ما به رییس بیمارستان مراجعه کرد.
رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند در پاسخ به خبرنگار ما در رابطه با علت هزینه کرد و عدم پاسخگویی صحیح اظهار داشت: من تنها با خبرنگاری که از دانشگاه معرفی نامه داشته باشد گفتگو می کنم.
گفتنی است بیمار شب گذشته به درمانگاه حضرت رسول اکرم (ص) شهر رودهن از توابع شهرستان دماوند مراجعه کرده و بعلت عدم بهبود و ناتوانی در تحمل درد مجددا امروز به بیمارستان سوم شعبان دماوند مراجعه می کند.

خبرگزاری ایرنا در مطلبی که روز افتتاحیه این بخش منتشر کرده آورده است: مرکز سی تی اسکن و کلینک ویژه تخصصی بیمارستان سوم شعبان دماوند امروز با حضور معاون وزیر بهداشت و معاون استاندار تهران به بهره برداری رسید. برای تکمیل، تجهیز و راه اندازی این مراکز درمانی و تخصصی در مجموع اعتباری افزون بر ۶٫۵ میلیارد تومان هزینه شده است. شهرستان دماوند با بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در شمال شرق استان تهران واقع شده است.

چندی پیش نیز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با خبرنگاران گزینشی از بیمارستان الغدیر بومهن بازدید کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *