بیانیه رسمی سازمان بسیج دانش آموزی به مناسبت فاجعه #شاهچراغ در شیراز

سازمان بسیج دانش آموزی پس از حادثه تروریستی شاهچراغ و کشته شدن ۳ دانش آموز بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله القاصم الجبارین

🔹بار دیگر دست پلید استکبار جهانی  از آستین دژخیمان تروریست بی صفت بیرون آمد و بار دیگر عده‌ای از مردم مظلوم و بیگناه #ایران_اسلامی این بار در حریم حرم حضرت شاهچراغ (ع) و در مکانی که جهت دعا و ارتباط با خداوند ساخته شده است ریخته شد.

🔹این عادت ستم پیشگان و زشت سیرتان تاریخ است که با ریختن خون بی گناهان و مظلومان تلاش کنند و به اهداف پلید خود برسند غافل از اینکه هر گاه خون مظلومی ریخته می شود قطعاً مسیر برای استقرار حق و حقیقت باز می شود و خون این #شهیدان بی گناه گریبانگیر همه مسببان آن خواهد شد.

🔹در میان شهدای عزیز حادثه شیراز اسامی #دانش_آموزان عزیز به چشم می‌خورد.

🔹شهیدان محمدرضا کشاورز دانش آموز پایه دهم پایه دهم و  آرشام سرایدارن دانش آموز پایه پنجم وشهید علیرضا لری گوینی دانش آموز پایه دوم بودند که در خون خود غلطیدند تا برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی بیافزایند و نماد مظلومیت و رشادت #نسل_نوجوان و جوان امروز نام گیرند.

🔹دانش آموزان #بسیجی سراسر کشور ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت همه این شهدای گرانقدر به ویژه شهدای عزیز دانش آموز، این حادثه غم انگیز را به محضر مقام‌معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده های این شهدای گرانقدر و نیز عموم دانش آموزان تسلیت عرض می نماید و ابراز همدردی خود را با عموم مردم ایران اسلامی ابراز می دارد.لذا #عهد_میبندیم با خدای خود تا در انتقام گرفتن خون این شهیدان عزیز از دشمنان این سرزمین و این مردم لحظه‌ای از پا ننشینیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس