.::به نام خداوند لوح و قلم::.  

پردیس خبر_ اعتقاد قلبی داریم که شورای آموزش و پرورش، راهبردی ترین شورای شهرستان است 

🔹 نسل جوانی که در بستر نظام آموزش و پرورش کشور، صیرورت و پرورش می یابد، ثروتی آن‌چنان انبوه و ذخیره‌ ای آنچنان عظیم است که هیچ پدیده‌ی ارزشمند دیگری برای کشور با آن برابری نمیکند.

🔹 وجود دانشمندان جوان، امیدوار به آینده و دارای روحیه کارجهادی برای رشد و بالندگی ایران اسلامی، نشان از قدرت و اهمیت این ماجرا دارد.

🔹 بدون شک همکاری و هم‌اندیشی مسئولان و صاحب‌نظران دلسوز شهرستان، به مصداق آیه پر نور (وَأَمرُهُم شورىٰ بَینَهُم)، دست پرقدرتی برای پشتیبانی و حمایتگری از نظام آموزشی در شهرستان‌ است که از آستین شوراهای آموزش و پرورش بیرون می‌آید.

🔹 هفته آخر دیماه که با نام گرامیداشت شوراهای آموزش و پروش نامگذاری شده، به ما یادآوری می‌کند اجرای اسناد بنیادین و راهبردی نظام مانند سند تحول آموزش و پرورش و نظارت بر فرایند آموزش و تربیت نسلی که آینده کشور را می‌سازد، بسیار ضروری و مهم است و همه ما و اعضای این شورا باید به وظیفه خطیر خود در این عرصه آگاه باشیم.

🔹 مساله پرورش در کنار آموزش، یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید به طور ویژه به آن پرداخته شود. اگر به مسائل تربیتی و پرورشی توجه شود و برای آن برنامه ریزی مناسبی انجام گیرد، محیط نیز آماده کسب دانش و علم اندوزی خواهد شد.

🔹 امید داریم آموزش و پرورش به نحوی کارسازی نماید که نوجوانان ما رشد کنند، دیده شوند، امید داشته باشند و مهارت های لازم را کسب نمایند تا بتوانند به مردم خدمت کرده و منشا اثرگذاری باشند؛ شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز از هیچ تلاش و حمایتی در این مسیر دریغ نخواهد کرد.

(ظفر پورابراهیم فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس)

۱۴۰۰/۱۰/۲۸

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *