فرماندار پردیس:

به دنبال افزایش امید به زندگی در پردیس هستیم

فرماندار پردیس گفت: همه در تلاش هستیم که پویایی و تحرک بیشتری ایجاد کرده و امید به زندگی در شهرستان پردیس را بالا ببریم.

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید از کارگاه های فعال در منطقه صنعتی بومهن در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید را یکی از موضوعات مهم و اساسی دولت و کشور دانست.

وی اضافه کرد: با توجه به وجود صنایع ریز و درشت زیادی که از گذشته در سطح شهرستان وجود داشته وظیفه داریم که حتماً به مشکلات آنها رسیدگی کرده و مسائل آنها را پیگیری بکنیم تا در زمینه رونق تولید بتوانیم نسبت به گذشته قدم موثرتری برداریم.

رضایی افزود: به همین دلیل همراه با رئیس شورای صنعتی شهر بومهن، رئیس اداره صمت و بخشدار بازدید از کارگاه های تولیدی را آغاز کرده و از سه کارگاه و کارخانه تولیدی بازدید کردیم.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس از موفقیت های موجود در منطقه سخن گفته و ادامه داد: از صنایع پوشاک هاکوپیان بازدید داشتیم؛ صنعت پوشاک بایستی در عرصه تولید وسعت پیدا بکند و این کارخانه ظرفیت بسیار خوبی است.

وی تصریح کرد: مسئولین این کارخانه در نظر دارند با توجه به اسکان جمعیت قابل توجه در مساکن مهر در راستای اشتغالزایی مخصوصاً برای خانم ها اقدام کنند.

رضایی گفت: ما باید برای اشتغال جمعیتی که در این شهرستان ساکن می شود برنامه ریزی کرده و از همه ظرفیت ها استفاده بکنیم و صنعت پوشاک یکی از زمینه های بسیار مناسب است.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: از کارخانه دارو پلاست که یکی از صنایع قدیمی کشور بوده و در زمینه تولید ظروف داروسازی فعال است هم بازدید داشته ایم.

وی بیان کرد: کارفرمایان بسیار متعهد و پرتلاشی در این کارخانه وجود دارند که در بخش توسعه و محیط زیست با مشکلاتی روبرو شده اند و می بایست برای رفع آنها پیگیری لازم صورت پذیرد تا علاوه بر تولید بیشتر اشتغال فراوان تر را هم شاهد باشیم.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس اذعان کرد: از کارگاه بزرگ صنایع چوب سپهر بازدید کردیم, در آنجا نیز کارهای بسیار خوب و ارزشمندی تولید می شده و صادرات به کشورهای اروپایی داشتند.

رضایی افزود: در این کارگاه مشکلات جزئی در زمینه زیرساخت ها وجود داشت که می بایست کمک کرده و آنها را برطرف کنیم.

فرماندار پردیس با بیان اینکه یکی از مسائل شهرستان بحث توسعه عمرانی است و اشاره به نقش شرکت عمران و شهرداری در این زمینه خاطر نشان کرد: روز گذشته برای پیدا کردن اشراف بیشتر در طرح های توسعه و عمرانی که شهرداری مجری و مسئول توسعه ای آنهاست از پروژه های شهرداری، سطح شهر، فاز هشت، تالار فرهنگی شهر و پروژه های متعدد دیگر بازدید کردیم.

وی تاکید کرد: بایستی تلاش بکنیم که تکمیل این پروژه ها تسریع شود چرا که ورود جمعیت در شهرستان به گونه‌ای است که اگر ما لحظه‌ای غفلت بکنیم از آماده سازی امکاناتی که در بخش خدماتی و رفاهی مورد نیاز است عقب می مانیم.

رضایی گفت: همه در تلاش هستیم که پویایی و تحرک بیشتری ایجاد کرده و امید به زندگی در شهرستان پردیس را بالا ببریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه