شهردار بومهن

بهترین ناظر برای مدیریت شهر خود مردم هستند

پردیس خبر_ شهردار بومهن از احداث فضای سبز در مرکز بومهن و توجه و رسیدگی ویژه به شهرک امام رضا علیه السلام خبر داد.

🔹 مجتبی رضا زاده شهردار بومهن در رابطه با مشکلات شهر بومهن در بحث نظافت و آلودگی معابر، فاضلاب کوچه ها و سد معابر گفت: وقتی مردم خودشان فاضلاب خانه را رها میکنند در کوچه ها و زباله در معابر ریخته می شود و با وجود تذکر ها سد معبر ایجاد میکنند و باعث ترافیک، شلوغی و تصادفات می شوند و با همه تذکرها ساخت و سازهای غیرمجاز انجام می دهند شهرداری به تنهایی با تعداد محدود نیرو امکان رفع رجوع و ب خورد با همه را ندارد بلکه بهترین مدیر و ناظر در شهر خود مردم هستند.

🔹 وی که در گفتگوهای دیگر خود نیز به نقش فرهنگ و فرهنگ سازی در بهبود مدیریت شهر اشاره کرده بود، خاطر نشان شد: با توجه به قدمت و اصالت شهر بومهن با رعایت خود مردم می توان شهری با کمترین مشکلات داشت خود مردم بر مردم نظارت داشته باشند.

🔹 وی که شماره همراه خود را برای دریافت پیام های مردمی در آخرین نشست خود با مردم بومهن اعلام کرده بود تاکید کرد: هر نوع ساخت و ساز عیر مجاز و تخلفی را مردم می توانند با بنده اطلاع دهند تا سریعا رسیدگی شود، نظارت خور مردم بسیار اهمیت دارد و شهرداری با چند تا خودرو و نیروی محدود امکان شناسایی و ساماندهی در همه موارد رو ندارد و خود مردم هستند که باید ما را در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان یاری رسانند.

🔹 وی در ادامه گفت: خط ۱۳۷ شهرداری بومهن در حال حاضر فعال است و آماده دریافت گزارش های مردمی و انتقال به مدیران است.

🔹 شهردار بومهن در خصوص نبود فضای سبز در نقطه مرکزی بومهن و محدوده خیابان طلایی و شهرک امام رضا علیه السلام گفت: در فضای محدوده شهرک امام رضا ع لکه فضای سبز داریم که باید به شهرداری بومهن واگذار شود تا اقدامات را انحام دهیم.

🔹 رضا زاده تاکید کرد: محله امام رضا ع یک موضوع خاص هست که باید بصورت ویژه بهش رسیدگی شودو ما این قول را به مردم می دهیم که امثال بصورت ویژه به آن رسیدگی خواهد شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir