عضو شورای عالی استانها:

بصیری پور، سیستم شورای عالی استانها را به هم ریخته است/ دولت جایگاه شورای استان تهران را ارتقاء دهد

عضو شورای عالی استانها گفت: بصیری پور ریاست فعلی شورای عالی استانها سیستم این شورا را به هم ریخته است، این رئیس جدید شورای استان تهران این شورا را در مسیری انحرافی وارد کرده است که غیر از ضرر و پیامدهای منفی چیز دیگری به همراه ندارد.

محمد قانبیلی عضو شورای استان تهران در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد انتخابات هیئت رئیسه شورای استان تهران گفت: ناصر عبدی آذر ریاست شورای اسلامی استان تهران را بر عهده داشته و قصد دارد که از منطقه رباط کریم وارد عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی شود .
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: من از کاندید شدن برای انتخابات هیئت رئیسه شورای استان تهران صرف نظر کردم، زیرا ایشان می خواستند برای اینکه رزومه کاری قوی تری برای انتخابات خانه ملت داشته باشند دوباره ریاست هیئت رئیسه شورای استان تهران را بر عهده بگیرند و با احترامی که برای دوستان خود در شورای استان تهران قائل هستم از این مهم صرف نظر کردم .
قانبیلی با تاکید براینکه اگر کاندید انتخابات ریاست هیئت رئیسه شورای استان تهران می شدم قطعاً رای می آوردم، اضافه کرد: شورای استان تهران ۱۶ عضو دارد و من بی شک ۱۱ رای را برای خود پیش بینی کرده بودم ولی در حمایت از یکی از اعضاء فعال شورای استان تهران و یکی از دوستان خود کنار کشیدم .
عضو شورای عالی استانها با اشاره به این موضوع که بصیری پور ریاست فعلی شورای عالی استانها سیستم این شورا را به هم ریخته است، ابراز داشت :این رئیس جدید شورای عالی استانها این شورا را در مسیری انحرافی وارد کرده است که غیر از ضرر و پیامد های منفی چیز دیگری به همراه ندارد .
قانبیلی در پایان طی درخواست از دولت، خاطر نشان کرد: دولت باید با اتخاذ تصمیماتی خاص و ارزشی پیرامون ساماندهی به ساختار شورای عالی استانها، جایگاه این شورا را نسبت به گذشته، ارتقاء دهد .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *