بصیرت مردم علت حضور در انتخابات است / بیست و دوم بهمن ماه روز ملی کشور ماست / رییس جمهور امریکا هنوز تب انتخاباتی دارد

برخی از مسوولین شهرستان پردیس دیدگاه خود را از حضور پرشور مردم در راهپیمایی شهرستان پردیس اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، برادر پاسدار حمیدرضا توسلی پور فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه به خبرنگاران گفت: بصیرت مردم دلیل حضور پرشور مجدد در صحنه راهپیمایی امروز است.

وی ادامه داد: مردم نشان داند، اعتقاد دارند که رهبری و انقلاب ما رهبری دینی است، معتقدند که هنوز انقلاب اسلامی پا برجاست و پشت سر ولی فقیه ایستاده اند.

توسلی پور تاکید کرد: امروز باز هم بصیرت مردم به رخ دشمنان کشیده شد، چرا که با تمام تلاشهای صورت گرفته در عرصه های فضای مجازی و اقتصادی برای کمرنگ کردن حضور مردم مشاهده کردیم که همشهریان با اتکا به بصیرت و ولی فقیه به میدان آمدند و بار دیگر مشت محکمی به دهان استکبار زدند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس اظهار داشت: مردم ما همچنان در مراسم انقلابی حضور پیدا می کنند و این نشان دهنده درک جوانان امروز از ماهیت انقلاب است.

وی افزود: حتی بارش برف سنگین و سرما هم جلودار مردم نبوده و ضمن شکر گذاری خدا از همه کسانی که در این مراسم شرکت کرده و در کنار مسوولین شهرستان بار دیگر با آرمانهای حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند تشکر می کنیم.

این مقام مسوول تصریح کرد: مردم امروز آمدند تا بگویند ما هستیم و رهبرمان تنها نیست.

غلامرضا حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس نیز در جمع خبرنگاران، بیست و دوم بهمن ماه را روز ملی کشور دانسته و اظهار داشت: مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی دعوت مقام معظم رهبری را لبیک گفتند.

وی ادامه داد: مردم شهرستان پردیس هم مانند سراسر کشور به خیابانها آمده و بار دیگر حمایت خود از نظام و مقام معظم رهبری را اعلام کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب زدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: راهپیمایان با حضور خود ثابت کردند با شعار مرگ بر امریکا برای دفاع از ارزشها و آرمانهای امام راحل، مدافع نظام، انقلاب و رهبری هستند.

این مقام مسوول بیان کرد: با تمام نیروهای خود کلیه مسیرهای ورودی را پوشش داده و نقاط حساس تردد را با جایگزینی مسیرهای اصلی به شمال و جنوب شهر مشکل ترافیکی را برطرف کردیم.

محمد لاله شهردار پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: امروز مردم شهر پردیس همانند سالهای گذشته و پر شور تر از سالهای قبل در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند.

وی بیان کرد: بارش سنگین برف در شب گذشته مانع حضور پررنگ مردم نشده و حتی حضور جمعیت بیشتری را نسبت به سالهای قبل مشاهده کردیم.

شهردار پردیس با اشاره به اینکه شعارهای امروز انزجار مردم از دولت امریکا را نشان داد، افزود: همه معتقدند که رییس جمهور امریکا هنوز تب انتخاباتی دارد و مقام معظم رهبری نیز در فرمایش اخیرشان با تشکر از او فرمودند این آقا کار ما را آسان کرده است.

لاله ادامه داد: آقای ترامپ ماهیت سیاستهای استکباری، ساختار سیاسی و اجتماعی جامعه ای که در کل جهان ادعای دموکراسی دارند را به رخ کشیده است.

این مقام مسوول اظهار داشت: تنها چیزی که در این ایام از امریکا تنها بی قانونی، توحش و سیستم خشن را مشاهده کرده ایم.

وی تاکید کرد: حضور مردم نشان می دهد هر چقدر میزان جسارتهای آنها بیشتر شود حضور مردم ما هم بیشتر شده و مشت محکمتری به دهان یاوه گویان می زنند.

شهردار پردیس توضیح داد: همه ما رهرو آرمانهای مقدس امام راحل بوده و در سایه مقام معظم رهبری این مسیر را به خوبی هرچه تمام تر به پیش می رویم.

لاله خاطر نشان کرد: ما ملت ایران هر ساله با تجمع خود دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را جشن می گیریم که این جشن هرساله نسبت به سال قبل پر شور تر می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *